Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најубави мажи и жени во светот?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Која се најубава нација во светот
Руси/нки
38%
 38% [ 3 ]
Италјани/ки
38%
 38% [ 3 ]
Бразилци/ки
24%
 24% [ 2 ]
Општо гласови : 8
 

АвторПорака
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 15:55

NaTaLi напиша:


И ти знаеш за бикини сликата ? Сите знаете? Shocked

jа не знам...шо чудо е тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 17:00

Deni напиша:
Moscow_BoY напиша:
Slash напиша:
Moscow_BoY напиша:
smiley Smile напиша:
A so mrCIs za Finska??? Da ne ti se odi U Kina ili Japonija!

Руссија златна еее...
Кој не бил тој не видел... Sad
Апсолутно се согласум со тебе Moscow_boy за Русија кој не бил тој не видел али има уште нешто што важи за тебе ЏАБЕ СИ БИЛ КОА НЕ СИ ОСЕТИЛ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!

Па види, со оглед на тоа што пола Русија дојде да се слика со мене ( викам пола пошто другата половина се мажи ) мислам дека сум осетил нешо. Башка ти не смува нишо од Русија, туку од тоа финските племиња таму Smile)))
lol! lol! lol! lol! lol!flower lol!

Ај вака официјално да ти честитам за 5ката физика
Abe brat, za tebe 2 zbora. BiKINI SLIKA. a ti supak eden mi igras verno momce. e pa sea jadi go. ne moes da reces ne, taka? afro

Ја можам уше милион пати да идам у русија, така да не ми е жал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 20:16

абе кажете шо е тоа со бикини слика Suspect Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Пон Ное 06 2006, 21:06

High_Voltage напиша:
абе кажете шо е тоа со бикини слика Suspect Mad Mad Mad

lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 14:35

Moscow_BoY напиша:
High_Voltage напиша:
абе кажете шо е тоа со бикини слика Suspect Mad Mad Mad

lol! lol! lol! lol!

Тоа не се прераскажува, тоа се ГЛЕДА lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 15:43

Pa pratete ja! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 19:26

Ја немам а и да ја имам не би ти ја пратил, затоа или зборете за темава или се што е оф топик ќе бришам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 19:55

E jas samo sakam da udram edna poplaka koj ja pravese anketata da ja ubaci i makedonskata nacija zs se nerviram koga ne mozam da glasam za edni od po ubavite zenski vo svetoot:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 20:41

DJ_Stole напиша:
E jas samo sakam da udram edna poplaka koj ja pravese anketata da ja ubaci i makedonskata nacija zs se nerviram koga ne mozam da glasam za edni od po ubavite zenski vo svetoot:D

Ја ја праев, епа... пошо македонките ни се тука, а се шо е туѓо е послатко Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 21:14

Aaaa aha znaci sepak makedonkite gi stavas vo najubavite zeni a:D a od ovie tuka mislam deka se jadat Rusinkite i Italjankite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 21:16

Pa za mene ni Rusite, ni Italijancite ni Brazilcite ne se ubavi! Staj nesto u stil Finci!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 21:48

smiley Smile напиша:
Pa za mene ni Rusite, ni Italijancite ni Brazilcite ne se ubavi! Staj nesto u stil Finci!!! Very Happy

ToCno, i ja mislam deka fIncite se Ubavi Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Вто Ное 07 2006, 23:29

Како не, исти се, ко клонови... Врска немате... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 14:45

Moscow_BoY напиша:
Како не, исти се, ко клонови... Врска немате... Smile

Oд кога ти се разбираш во Финци ? Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:05

Ej stvarno! Jas si imam iskustvo so finci! E da najubavi se! Barem spored mene ja sakam plavicki! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:07

smiley Smile напиша:
Ej stvarno! Jas si imam iskustvo so finci! E da najubavi se! Barem spored mene ja sakam plavicki! Smile

да ти го местам мика хакинен?Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:15

A. NE BAS. AKO MOZE EICCA TOPPINEN DA! AMA IMA ZENA I DECA PA TAKA DA BARAM NOV, SLOBODEN, UBAV FINEC! Smile ABE NEMA STO NAJUBAVI SE! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:25

smiley Smile напиша:
Ej stvarno! Jas si imam iskustvo so finci! E da najubavi se! Barem spored mene ja sakam plavicki! Smile

Шо искуство имаш ? Да не си идела случајно со некој финец lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:26

PA NE BAS! AMA SITE FINci STO GI IMAM VIDENO SE uBAVI! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:27

smiley Smile напиша:
PA NE BAS! AMA SITE FINci STO GI IMAM VIDENO SE uBAVI! Very Happy

многу јако искуство нема штоlol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:28

High_Voltage напиша:
smiley Smile напиша:
PA NE BAS! AMA SITE FINci STO GI IMAM VIDENO SE uBAVI! Very Happy

многу јако искуство нема штоlol!

Хехе, и ја сите манекенки шо ги иам видено на ТВ се убави lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:30

OK. koa ne sum razbrana sto da praam? nisto. ke se nadevam deka barem nekoj ke me sfati!!! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:31

smiley Smile напиша:
OK. koa ne sum razbrana sto da praam? nisto. ke se nadevam deka barem nekoj ke me sfati!!! Razz

Резултатите покажуваат, глеј кој води Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 15:33

Gleam koj! Jas! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 16:20

smiley Smile напиша:
Gleam koj! Jas! Very Happy

У тој случај треба да си земеш цвикери, пошо анкетата не го покажува тоа Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубави мажи и жени во светот?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: