Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најубави мажи и жени во светот?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Која се најубава нација во светот
Руси/нки
38%
 38% [ 3 ]
Италјани/ки
38%
 38% [ 3 ]
Бразилци/ки
24%
 24% [ 2 ]
Општо гласови : 8
 

АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 16:50

A sto mislis koj dioptar? Very Happy I eve vidi nate kolku me poddrzava za Fincite! Smile Najubavi se!!! Sakam Finci!!! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубави мажи и жени во светот?   Сре Ное 08 2006, 19:38

smiley Smile напиша:
A sto mislis koj dioptar? Very Happy I eve vidi nate kolku me poddrzava za Fincite! Smile Najubavi se!!! Sakam Finci!!! Razz


Шо дека те подржува Нате, кога ни двете не знаете. Ја од искуство ви кажуем, не баш од финска али ... Smile Знае скотот, плус тоа ја пред него иам од таму мувано, т.е заборавив да му кажам lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
 
Најубави мажи и жени во светот?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: