Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Flash игрици

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Flash игрици   Пон Фед 12 2007, 15:53

Убедете го малиот дека тоа позади него не е мини .... искрено не е мн тешко да успееш !

http://www.counterfeitmini.com/main.swf


Последната промена е направена од на Пон Апр 23 2007, 09:25. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Вто Фед 13 2007, 18:42

абе го убедив дека не е мини!!!! хехеххее! кретен! и на крај призна! хиихи!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Вто Фед 20 2007, 10:39

Изнесете го топчето низ излезот. На почеток, изберете ја опцијата "play with mouse". Играта е малку "збунувачка", па затоа не се трудете да ја играте ако вашиот коефициент на интелигенција е под 181.

Команди:

Play with mouse, нели? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Чет Фед 22 2007, 16:11

Free Rider
(Free Rider) е уште една игрица базирана на (Line Rider),
само во многу посовршена и поинтересна верзија. Патеката која ќе ја
нацртате сами ја возите, а на неа може да додавате ѕвездички, да го
ротирате велосипедот, да изведувате трикови и тн...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Вто Фед 27 2007, 10:59

тепачка до јаја Very Happy пробајте ја ако сте за малце од малце акција ! интересни финти у slow-motion и доста интересни потези !

клик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Нед Мар 04 2007, 21:24

Скрши го!Би можел да ја играм цел ден! :)

Команди:
Клик (бокс) за да го срушите ѕидот.
Поентата е да се срушат сите ѕидови.

клик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Нед Мар 04 2007, 21:45

Пази, крадец!вежбајте рефлекси ..... имате едно грдо типче што сака да ви го украде курсорот ... НЕ МУ ДАВАЈТЕ !!

клик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Вто Мар 06 2007, 11:20

Испрдете се како луге, ама пазите да не ве чуе типот до вас ... уклучете слушалки и помогнете му на човекот да не експлодира од зорт :face:

клик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Чет Мар 08 2007, 00:16

od kade gi naogas ovie ziti se.Mnogu se zakon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Пон Мар 12 2007, 01:46

Borat Wars Very Happy името кажува се Very Happy играјте си со борат да утепате малце време !
тука


Последната промена е направена од на Пон Мар 12 2007, 02:21. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Пон Мар 12 2007, 02:20

мислите дека имате доволна концентрација да се справите со ова ? пробајте се !
Retron

тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Вто Мар 27 2007, 22:33

абе карате кид дај предложи некојa онлајн бесплатна игра ко WoW нешто за преку лето да не играм само дота
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   Сре Мар 28 2007, 11:27

можеш да си ја земеш Guildwars. ок играта мора да си ја земеш оргинал, што значи околу 50 евра да фркнеш ама после тоа нема плакање ни ништо, само инсталираш и тепаш. иначе таа игра е од еден од типците од Близард кој додека била WoW во изработка нешто се искарал со нив и се одвоил. Типот бил еден од стварно јаките фаци во Близз и тоа се глеа по Guildwars дека после WoW е најиграната игра во свет. Interface-от е сличен како и командите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Flash игрици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Flash игрици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: