Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бош Муабети vol. 4

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Мар 27 2007, 23:13

Во моментов се администратори на форум.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Мар 27 2007, 23:14

аха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Мар 28 2007, 11:20

Slash напиша:
Во моментов се администратори на форум.

Question Question Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Мар 28 2007, 20:11

Karate Kid напиша:
Question Question Question

во моментот кога беше напишан постот на слеш имаше само админи на форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Мар 28 2007, 20:44

aha got ya Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Мар 29 2007, 10:54

ај да ми каже сеа некој, дефинитивно е тоа дека ке губиме гео денес ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Мар 29 2007, 11:28

ne se znae-ti nauci si za sekoj slucaj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Мар 29 2007, 11:40

и ти разбра така ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Мар 30 2007, 22:13

aman be pa u rjk ucam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Мар 31 2007, 18:48

луге кај бе вечер?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 20:13

хехе московец ова со speedtest.net да не ти е од бадијала Very Happy дека тамо глеам го имаат админите поставено, па и ти да се пофалиш дека имаш 1.5 Mbps Smile ок бе ај ке си ги мериме кој има поголем Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 20:15

блех, победи, ама за малце! ова мора да е зашто ние сме 3ца на рутер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 21:47

na se zezajte u amerika e nad 5000 kbps
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 21:53

над 4000! и тоа е просечно но тоа е во рамки на северна америка. колку поголема е дистанцата толку и се намалува брзината на DL и UL, еве пробај со европските земји ти и со нов зеланд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 22:35

Karate Kid напиша:
хехе московец ова со speedtest.net да не ти е од бадијала Very Happy дека тамо глеам го имаат админите поставено, па и ти да се пофалиш дека имаш 1.5 Mbps Smile ок бе ај ке си ги мериме кој има поголем Smile

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 22:37

море мене не ме бива за мак ама знам да употребам реченици со преносно значење ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 23:30

Karate Kid напиша:
хехе московец ова со speedtest.net да не ти е од бадијала Very Happy дека тамо глеам го имаат админите поставено, па и ти да се пофалиш дека имаш 1.5 Mbps Smile ок бе ај ке си ги мериме кој има поголем Smile

Немора да ги мериме, се знае дека иам поголем afro
Иначе и ја сум на рутер...
Поздрав до Ефи, и нека го праша Томе, колкава конекција има еден дечко од Полска на дота...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 23:39

да да знам за тоа конекцијата на типот на дота .... ненормално нешто .... а иначе стеф ке ги мериме ке ги мериме !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Апр 03 2007, 23:52

Хехе, нема проблем... Само ќе треба да се помачиме метро метар да најдеме Smile))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Апр 04 2007, 00:01

само метро Shocked мислев ке ме изненадиш Razz епа ај повежбај уште малце Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Апр 04 2007, 00:49

Хаха добар си... ( имаше на автопазар нанометри, ќе пројдеш за 2 стотки ) Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Апр 04 2007, 10:10

море што си тииии ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Апр 04 2007, 12:55чисто информативно тој типот од полска колкава конекција има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Апр 04 2007, 13:05

пеер ми се плаче кога ке го видам тоа Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Апр 08 2007, 19:32

Абе Хемија кога правиме тест ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бош Муабети vol. 4
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: