Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бош Муабети vol. 4

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторПорака
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:37

ne be ja sabajle kaj 1 ke legnam i pola saat saat ke spijam i tolku poslecel den buden ama vecer lele lele spienje Very Happy a i da BTWnie sme jedini budali so postuvame u 5 sabajle Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:39

абе остај што сме само ја и ти почна да не разденува Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:41

ајде сеа канкудај синхронизирано ЧД ја од тука ти од таму ЧП
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:43

хаха ке фатиме исто киме и нема гајле бе а може и со bluetooth слушалици за да си го слушаме кимето да не касниме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:44

ne mi e tolku za kimeto nego sudijata ke digne protiv nas poso spie ne ne gleda Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:45

како бе негледа! глеј нис прозор дење е надвор Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:46

abe neznam dali si cul ama i denje se spie Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:48

оди бе вицко, него 6 стана бе моиве за на работа ке стануваат уште малце Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:48

a ti ke si legnuvas za na trening Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:50

шо ти е бе нема тренинг денес недела е Very Happy а и ај да се поправам, моите нема да стануваат за на работа туку треба да идат нешто у 7 ... не е битно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:52

duble mistake Very Happy ali nema veze moite ke pocnat da mrdaat kaj 9 saat Very Happy sea se olu mrtvi Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:54

јбг знаеш како викаат грешки сме луге праиме, овај луге сме грешки праиме Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:58

еј ај ке легнувам ја доста беше за вечерва (вечер, хух светло ми е у соба Razz) позз ке се видиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Aвг 26 2007, 06:59

ajde pozz ke se vidime utre zautre Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Aвг 29 2007, 23:10

abe jes da si admin ama i moderator na se zivo i divo a so ke kaze karate kid be?????

p.s. siguren si deka nikov ti odgovara so toa so go pravis???
poso amerikancistata prisvajaat a rusite si kutat i cekaat!!! ><

p.p.s. popravka so ke kazat drte admini???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Aвг 29 2007, 23:52

dr.Zii напиша:
abe jes da si admin ama i moderator na se zivo i divo a so ke kaze karate kid be?????

p.s. siguren si deka nikov ti odgovara so toa so go pravis???
poso amerikancistata prisvajaat a rusite si kutat i cekaat!!! ><

p.p.s. popravka so ke kazat drte admini???

Ова на мене ми е обратено ?
Инаку Русија нема што да присвојува затоа што е најголема земја во светот. Исто така Русија се здоби со 1/3на од светскиот гас со териториите што и припаѓаат на Антартикот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Aвг 30 2007, 16:38

i sea ti probuvas da gi zemes i ostanatite 2/3 so ti falat i da bides the boss here?????

p.s. i da tebe ti e obrateno

p.p.s. dopuna : a kako so gledam ti si edna tretina od koordinativnoto telo (prodolzuva vo prvata recenica) ><
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Aвг 30 2007, 16:49

dr.Zii напиша:
i sea ti probuvas da gi zemes i ostanatite 2/3 so ti falat i da bides the boss here?????

p.s. i da tebe ti e obrateno

p.p.s. dopuna : a kako so gledam ti si edna tretina od koordinativnoto telo (prodolzuva vo prvata recenica) ><

Не ми требаат никакви третини да бидам босс детуле.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Aвг 30 2007, 21:20

e aj sea bidi boss da te vidam be

p.s. i ne me vikaj detule da ne....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:40

dr.Zii напиша:
e aj sea bidi boss da te vidam be

p.s. i ne me vikaj detule da ne....

И сега, и од секогаш сум бил бос на форумот од проста причина што јас го создадов.
За другото докажи се, да не ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:42

aj aj si znaes ti ....
p.s. ajda ne te nerviram uste mnogu ja te fativ tebe a mozev i da fatam nekoj dr ama ti najcesto pisuvas ili si online pa te fativ tebe za da te nerviram a ti kako musko mora da vratis i so toa vrakanje mi pomagase da bildam postovi Very Happy

p.p.s. imav sreka so ne mi mavna ban Very Happy


Последната промена е направена од на Пет Aвг 31 2007, 01:44. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:44

dr.Zii напиша:
aj aj si znaes ti ....

Докажи се де, или си маже само на вилица ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:45

citaj pogore be Very Happy
p.s. isto ko so go fativ karate kid ponazad na temava samo nego ne go nervirav Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:47

dr.Zii напиша:
citaj pogore be Very Happy

Хаха, мислиш дека ме изнервира ? лоллл, да се нервирав на тоа секој што ќе напише до сега 10 жолти комбиња ќе се истовареа пред моја зграда.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 01:49

aj aj priznaj deka ti idev na zivi Razz
p.s. i daj malku spamuvaj na F5 da mozeme poborzo da odgovarame na postovi Very Happy
p.p.s. nikoj ne ti pisal poranao ovaka taka da neznam so ke se desi ili deselo Very Happy
dopuna:

Aj ja otidov da si legnam. Sleep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бош Муабети vol. 4
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: