Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бош Муабети vol. 4

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Фед 15 2007, 19:00

ок бе не сватив нешто значи, дека како ми го плесна марко ти тој првиот пост за форумот ........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Фед 15 2007, 19:01

а иначе кој го спрема тоа ? чија идеа е и што се планира одприлика со тоа ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Фед 15 2007, 19:03

Админите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Фед 15 2007, 22:10

еј имаш 999 поста! леле! закон! lol! а што беше тоа од страна на слеш ќе бидат повикани само одредени луѓе?scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Фед 15 2007, 22:13

Изглеа мисли само на активните членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 16 2007, 00:12

Кој кажал само одредени членови?! Пишав дека ќе бидат викнати истите членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 16 2007, 00:32

Ајде збрало се лепо друштво се мушки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пон Фед 19 2007, 22:36

како на театар бе? Suspect


Последната промена е направена од на Вто Фед 20 2007, 01:00. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пон Фед 19 2007, 22:50

еве сеа си идам, ај после да ми раскажете како било, и то!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 01:56

smiley Smile напиша:
како на театар бе? Suspect
ЗАКОН ЗАКОН ЗАКОН ЗАКОН ЗАКОН и пак ЗАКОН !!!
претставата беше ЛУДНИЦА !! многу јако беше ! од дамна сеа неам смеено така слатко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 14:28

Пеер требаше да дојдеш. Не си свесна шо пропушти.
Уште пет пати да ја глеам, пак ќе се смеам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 14:28

Абе малку се 5 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 14:33

Е добро де пример беше само Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 14:43

Единствената мана на представата е што ќе морам да ве слушам до следната представа како ги имитирате Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 14:48

Moscow_BoY напиша:
Единствената мана на представата е што ќе морам да ве слушам до следната представа како ги имитирате Smile

lol! lol! каква забелешка !!! а што ти нема да ги имитираш ? или не ти е интересно тебе така Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Фед 20 2007, 16:33

Јеботе... кој рече дека ќе ги имитираме Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Фед 21 2007, 00:13

Хајде Да Лудујемо Ове Ночи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Фед 21 2007, 01:44

Абе не викам дека не беше интересна представата, ама нема да ги имитирам... ЈЕБОТЕ ! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Фед 21 2007, 15:21

абе едноставно, претставата беше закон и толку, немора да се расправаме околу неа веќе, нели ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:40

Luge aj pisete neso!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:42

So sakas be pa ti? Aj idi uci!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:44

Sto? Ti dobro si ili... Edvaj 4ekav da zavrsime a ti da ucam. Shame on u!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:45

Shame on me? I have no shame no curtain! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:47

I know!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
cinderella

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Фед 23 2007, 17:48

Ina4e, te pozdravi drugar ti MC! He he he
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бош Муабети vol. 4
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: