Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бош Муабети vol. 4

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторПорака
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 17:01

Ej Stef ja neznam sto se zamaras uste so ovoj..koa gleas deka nema popametna rabota...si igra majtap ko malo dete..PS-Dr.Zii ili kako i da se vikas ne se sili mn.poso stef ne trpi takvi ko tebe...t.e neznam zosto uste i te trpi!!!!

Stef pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 18:56

Поздрав Марија, како е ?

dr.Zili мрзам спам, така да не си ја пробувај среќата. Last warning
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пет Aвг 31 2007, 20:33

Hehehe teram,teram..use malce pa u skolo-ko za belja..ali toa e...Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Сеп 01 2007, 16:38

еј остај се школо уште малце ... едина добра работа е што ке има нови пичиња за меркање ^^ YARRR!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Сеп 01 2007, 19:09

Karate Kid напиша:
еј остај се школо уште малце ... едина добра работа е што ке има нови пичиња за меркање ^^ YARRR!!

Ехх, не е фер ние сме у различна смена. Ама и без тоа премногу мали ќе бидат за нас Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Сеп 01 2007, 20:43

не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Сеп 01 2007, 21:01

Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Саб Сеп 01 2007, 21:04

абе тие 2 работи си идат заедно брат Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Нед Сеп 02 2007, 13:16

Moscow_BoY напиша:
Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).
Да бе за психички му пречи лолafro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Пон Сеп 03 2007, 17:32

Moscow_BoY напиша:
Karate Kid напиша:
не бе пер што има везе 2 год разлика, ама ок тоа е твое мислење ако нејкеш ти со толку помали твоја работа Very Happy него ај нека ни е со срека сеа годинава

Не е за помали, туку за неразвиени (психички).

au kolku si Very Happy pa ako ne se razvieni (psihicki) polesno se kontroliraat poso tvojata psiha e pojaka od niv Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Сеп 04 2007, 21:52

форумов има изглеа сериозен проблем ... има посетеност нема активност ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Сеп 04 2007, 22:25

А шо ти Зил си по тие помалите за да ги контролираш?
а колку помнали се?
Знаеш дека под 5 год се рачуна педофилство!!!Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Сеп 04 2007, 23:29

е ако де он нема 5год разлика Very Happy така да закон не го дрма шо има везе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Чет Сеп 06 2007, 00:18

pa sea i vie 5 god pomali od mene se 4to odd taka da o tolku ne razvieni ne brkam do goina dena pomali a za postari do 10 god (so nema sansi ali aj Very Happy)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Сеп 18 2007, 16:01

Пост.

(не пост за постење, него форумски пост)

... пошто многу се нервирав дека нема нови мислења...

поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Вто Сеп 18 2007, 21:10

NaTaLi напиша:
Пост.

(не пост за постење, него форумски пост)

... пошто многу се нервирав дека нема нови мислења...

поздрав

да мислам дека може и вие малце да кажете на некој да дојде навака .. ја се што имав искористив, пратив масс маилови и сеа што дојде дојде не коментирам за тоа ... може некој ке има боље срека Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   Сре Сеп 19 2007, 00:58

SPAM

od mene imate spam za da me ima de Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бош Муабети vol. 4   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бош Муабети vol. 4
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: