Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што правите моментално?vol. 2

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторПорака
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 02:07

Idam da si legnam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 15:40

Еве гледа тенис Федерер - Надал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 16:34

кулирам! закон е да знаете, требе да пробате Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 20:10

Абе математика ќе има на тест за конструкција на трапез и трапезоид, и метод на трансформации ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 21:12

Викам луѓе на Форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Апр 22 2007, 21:53

GD GD....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Апр 23 2007, 00:23

Моментално го испробувам новиот Медиа Плеер 11, зш го легализирав Виндоусот...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Апр 23 2007, 08:41

го зема вистата бе? ја како што разбрав е срање! ништо ново само мултимедизиран ХР, премногу рам за трошење само на анимаци, новитетите биле нешто минимално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Апр 23 2007, 11:29

Вистата нема да биде добар за користење во наредните година дена. Пораи тоа што има премногу багови. Инаку нема ништо посбно ново, само што изгледот е поинаков(да не речам нашминкан)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Апр 23 2007, 11:32

Добро утро... Кога викав јас дека Вистата ќе биде срање, сите зборевте врска си немаш....
Иначе пола програми не работат на Виста, како и има големи побарувања... И за што е сето тоа ? Да ми биде црн таск барот, со некоја тема на ектан... Абе FUCK WINDOWS, FUCK MISCROSOFT !!!

И неам Виста... Го легализирав ХП то... Пиратски се разбира Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Апр 23 2007, 11:42

хехе пиратерија FTW !! иначе да за вистата и ја така знам дека е срање, само премногу рам за ништо а и програми & stuff сеуште нема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Саб Апр 28 2007, 19:32

Сурфам на КОРЧАГИН!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Саб Мај 12 2007, 11:38

Еве по подолго време се враќам на форумов. Иначе само што се истуширав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Нед Мај 13 2007, 14:13

чекам одговор од патриотот!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Мај 14 2007, 18:29

еве павам тоа проектот по инфо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Сеп 03 2007, 12:07

Karate Kid напиша:
еве павам тоа проектот по инфо

lol! lol! lol! lol!


иначе одбројувам уше колку слободни моменти имам.... НЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИЌАМ У ШКОЛОООООООООООООООО Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad affraid affraid affraid Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Neutral Neutral No No No No Mad Mad Mad study study study Neutral Neutral Neutral silent silent silent pale pale pale pale pale pale No No No No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   Пон Сеп 03 2007, 17:18

NaTaLi напиша:
Karate Kid напиша:
еве павам тоа проектот по инфо

lol! lol! lol! lol!


иначе одбројувам уше колку слободни моменти имам.... НЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИЌАМ У ШКОЛОООООООООООООООО Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad affraid affraid affraid Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral Neutral Neutral No No No No Mad Mad Mad study study study Neutral Neutral Neutral silent silent silent pale pale pale pale pale pale No No No No

абе читаш тоа кога е напишано Very Happy иначе имав мн добар проект Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правите моментално?vol. 2   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите моментално?vol. 2
Вратете се на почетокот 
Страна 15 of 15Отиди на страна : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: