Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Какви ви се плановите за денес?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Какви ви се плановите за денес?   Пет Фед 23 2007, 18:23

Темата е јасна...
Иначе вечер излегувам и осеќам дека ќе биде супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 27
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 17:31

јас останувам дома пошто сум болна!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 26
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 17:34

Мене од вчера ме убива глава... Така да не знам што ќе правам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 17:47

KE ISKACAME NORMALNO,SABOTA E!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 26
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 19:14

Едвај намолив двајца за у Кастро за вечер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 19:50

Ја не знам дали да излезам пошо нешто не ми се излегува денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 26
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 20:08

Paparapacipipas напиша:
Едвај намолив двајца за у Кастро за вечер

и ја у Кастро...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 20:15

Да не има некоја рап журка?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 26
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 20:21

Proof напиша:
Да не има некоја рап журка?

у кастро тешко....ска ќе има Smile

а за други места, не сум информирана.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Саб Фед 24 2007, 20:38

ОК. Фала во секој случај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 26
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 20:42

Утре од попладне сме така ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 20:43

Ваљда
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 26
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 20:49

За денеска што друго може да праам освен да чекам 8:30 да глеам Милан како ќе ги растури Сампдорија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 20:53

Ја немам ништо испланирано за преостанатиот дел од денов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 27
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 22:34

ја ќе глеам стилисимо, па лост, па можда цси па сигурно Оскари и такаааа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Нед Фед 25 2007, 23:32

Ja eve se oblekuvam i za pola saat ke idam na rodenden!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 00:00

Планот ми е да глеам снимка од оскарите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 00:07

Ја планирам да глеам после Сајнфелд и да се згазам од смеење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 10:08

ја планирам да го изглеадам ЦДто со Мујо и Хасо што ми го даде едно другарче вчера Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 12:07

јас планирам да добијам кец биологија и да добијам казна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 12:49

не е дека не ти е возможен планот ... нетреба многу многу да се трудиш околу тоа Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 13:03

Ја планирам даседнам да читам англиски текстовите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 26
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 13:03

Ја мислам за 2 до 3 минути да излезам од дома за на англиски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 27
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Вто Фед 27 2007, 22:17

да и помагам на сестра ми да се спакува и тоа! зашо?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   Сре Фед 28 2007, 10:44

да искулирам цел ден, па што сака нека биде и со школо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви ви се плановите за денес?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви ви се плановите за денес?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: