Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Воен музеј

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Воен музеј   Пон Окт 16 2006, 00:43

Сте го посетиле ли музејот? Јас бев во саботата, меѓутоа работи само од 9 до 15 од понеделник до петок. Што музеј е тоа што не работи за време на викенд Sad Ставрно не знам, треба да се реагира негде...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Воен музеј   Чет Ное 02 2006, 17:05

kaj se naoga?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Воен музеј   Чет Ное 02 2006, 18:09

zoko напиша:
kaj se naoga?

Kaj воен базен...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Воен музеј   Пет Мар 09 2007, 22:57

jas nemam otideno no mislam deka vredi da se odi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Воен музеј   

Вратете се на почетокот Go down
 
Воен музеј
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Историја-
Отиди до: