Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Модата на Оскарите

Go down 
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Модата на Оскарите   Пон Фед 26 2007, 14:03

Леле! оваа година навистина имаше што да се види! Според мене (а и критиките од Рендолф Дјук) многу убаво облечени беа - Кејт Бланшет (според мене изгледаше најубаво), Риз Витерспун, Никол Кидман, Мерил Стрип (со малку хипи изглед но сепак многу добро), Хелен Мирен (за нејзините години навистина добро изгледаше)... Што се однесува до другите исто беа добро облечени, немаше големи утки. Ок беше и Камерон Дијаз и Пенелопе Круз. Сеа не ми текнува кого заборавив ама ај некој нека додаде нешто или нека искоментира!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Пон Фед 26 2007, 14:04

Не гледав оскари пошо не ме интересира, а со тоа ни па ме интересира како биле облечени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Пон Фед 26 2007, 14:05

Јас не ги гледав оскарите...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Пон Фед 26 2007, 14:15

Ја гледав слики од оскарите. Иако не ја сакам Кидман сметам ека беше најдобро облечена заедно со бијонсе. А од машките глумецот на Бонд(а смее ли да биде Бонд лошо облечен) Се на се имало што да се види. Ќе глеам снимка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Пон Фед 26 2007, 19:45

da be maskite eden dobar smoking i se e ok!
a za zenskite e pokomplicirano
ama na lista na najloso obleceni definitivno vodi bjork so lebed-fustanot:lol!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Вто Фед 27 2007, 10:07

не глеав оскари, тој ден се вратив сабајле во 4 од такмичењето, а искрено и да бев дома незнам дали ке можев да го гледам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Вто Фед 27 2007, 11:54

бонд стварно беше најубав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Вто Фед 27 2007, 22:21

леле мене од машките и беа Клајв Овен и Гајл Гарсија!!!! леле ама се секси!!!!!!!!! уффффффф...

а најубава цура беше Кејт Бланшет!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Сре Фед 28 2007, 01:57

smiley Smile напиша:
леле мене од машките и беа Клајв Овен и Гајл Гарсија!!!! леле ама се секси!!!!!!!!! уффффффф...

а најубава цура беше Кејт Бланшет!!

ова сакав да го кажам. и син му вил смит. злато мало. се заљубив (ајде де педофил сум, голема работа....) I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Сре Фед 28 2007, 10:46

NaTaLi напиша:
ајде де педофил сум, голема работа.... I love you

пффф колку ги има веке не е ни грев ако си педофил Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Сре Фед 28 2007, 11:32

ako ti prosti gospod ne e nisto grev
heheheheh
ama bond bese najubav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   Нед Апр 29 2007, 21:47

Proof напиша:
Не гледав оскари пошо не ме интересира, а со тоа ни па ме интересира како биле облечени

и јас!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модата на Оскарите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модата на Оскарите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: