Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 гадни дешавки .....

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: гадни дешавки .....   Вто Фед 27 2007, 10:44

Кратер
Неколку
семејства од главниот град на Гватемала останаа без својот дом а 2-ца
тинејџери загинаа, кога под нивните куќи се отвори 100 метри длабока
дупка. Според властите за кратерот се виновни неодамнешните врнежи и
пукнатата цевка од канализацијата. Повеќе фотографии од место по кликот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Вто Фед 27 2007, 12:09

ова е како зини земјо голтни ме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Вто Фед 27 2007, 22:09

леле одвратно! affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Сре Фед 28 2007, 21:01

da odis ziv u pekolot e ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Саб Мар 10 2007, 02:20

za sreka kaj nas go nema ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Саб Мар 10 2007, 19:16

поправка, го НЕМАЛО ! што знаеш што се може да има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Нед Мар 11 2007, 14:27

abe ne zbori pred raka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Пон Мар 12 2007, 00:28

не зборам пред рука само сум реален
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Вто Мар 13 2007, 20:27

Lele kolku jeziva stvar.....Leleeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   Саб Апр 28 2007, 20:21

лелеееее.........страшнооооооО!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: гадни дешавки .....   

Вратете се на почетокот Go down
 
гадни дешавки .....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: