Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Синооки Холивудски убавици

Go down 
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Синооки Холивудски убавици   Вто Фед 27 2007, 14:24

Според изборот на часописот Glam, најубави сини очи има популарната пејачка Кристина Агилера.

На второто место се нашле близначките Олсен кои своите крупни сини очи ги истакнуваат со црн туш.

Третото место и припаднало на Камерон Дијаз, а четвртото на Гвинет Палтроу.

Видете ги останатите... (фото Glam)
1. Christina Aguilera2. Ashley Mary-Kate Olsen3. Cameron Diaz4. Gwyneth Paltrow5. Sienna Miller6. Reese Witherspoon7. Courtney Cox8. Carmen Electra9. Leila Arcieri10. Jenna Jameson11. Angelina Jolie12. Liz Hurley
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Сре Фед 28 2007, 11:42

тука и јас треба да бидам меѓу првите
само со не сум од холивуд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Сре Фед 28 2007, 11:49

Angelina Jolie и Jenna Jameson ми се свигаат највеке од сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Сре Фед 28 2007, 11:53

a be najubavi oci imaat olsen twins
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Сре Фед 28 2007, 12:23

јас си кажав што мислам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Сре Фед 28 2007, 20:56

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Чет Мар 01 2007, 00:35

Бред Пит има најубави о4и
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Чет Мар 01 2007, 12:00

а бе нема што јас имам најубави плави очиVery Happy
п.с. не сум нарцисVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Чет Мар 01 2007, 12:09

незнам незнам ... може си од кај знам ? Very Happy се зезам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Пет Мар 02 2007, 11:59

znaete deka paris hilton konecno priznala deka nosi sini leki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Пет Мар 02 2007, 14:36

Абе Парис Хилтон ако пушти уште некое фимче, ќе можеме да кажеме и каква боја на влакна има ( може ќе искочи дека е црвена ) Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Пет Мар 02 2007, 20:55

Moscow_BoY напиша:
Абе Парис Хилтон ако пушти уште некое фимче, ќе можеме да кажеме и каква боја на влакна има ( може ќе искочи дека е црвена ) Smile))

ОООООО што си тиииииииии ..... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Пет Мар 02 2007, 21:00

Karate Kid напиша:
Moscow_BoY напиша:
Абе Парис Хилтон ако пушти уште некое фимче, ќе можеме да кажеме и каква боја на влакна има ( може ќе искочи дека е црвена ) Smile))

ОООООО што си тиииииииии ..... Very Happy
Епа сеа види ти он зашто не иде у школо. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Пет Мар 02 2007, 21:03

абе тоа е зашто паднал со кондиција Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   Нед Апр 29 2007, 21:46

Леле за никаде се вторите, батал избор!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Синооки Холивудски убавици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Синооки Холивудски убавици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: