Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Cartoon Network

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 12:29

што мислите за цртаниве ? мене ми се свигаат доста од нив, но убедливо на врвот - Billy and Mandy ! AWESOME !!најјаки се !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:01

Johny Bravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:18

хахаха да да може ! типот е wanna be женкар ! ама ипак били си е били ! никој неоже со него Very Happy колку е глуп сиротиот со се што ке направи смешно испаѓа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:21

Да да. Били ти е no comment
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:22

Абе некако на цартун ми даваат дебилни цртани. Бумеранг е закон бе Том и Џери и компаниј а не сега новиве цртани се некои дебили.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:23

не бе супер си се и boomerang i CN, искрено си ги глеам и двете програми, ама не пропуштам од били и менди, тоа е устав ! Том и Џери се класика ама и овие не се лоши
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:26

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:27

Е овој цртан е тој шо ме ервира заради тоа костурот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:27

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:30

Slash напиша:
Е овој цртан е тој шо ме ервира заради тоа костурот

хехе, абе тој грим е многу закон бе ! сите го реметат како стигнат а он божем THE GRIM REAPER ! хахахаха geek geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 13:30

hu ha hu ! hey there little mama ! Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Сре Фед 28 2007, 21:12

да грим е закон ама и декстер е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Чет Мар 01 2007, 12:28

да бе и декстер е добар, ама ти викам што е најбоље, Били и Менди и Хектор кон карни ! ЗАКОООН ! да се газиш од смеење !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Пет Мар 02 2007, 23:13

kids next door e mnooooooooooogu ubav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Саб Мар 03 2007, 01:35

Abe " Courage" e najdobar, nema sto!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Вто Мар 06 2007, 19:22

Slash напиша:
Абе некако на цартун ми даваат дебилни цртани. Бумеранг е закон бе Том и Џери и компаниј а не сега новиве цртани се некои дебили.

Moj coek!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Нед Мар 11 2007, 16:22

Koko ne vi se zdosadi od niv. Treba da gi otvorite malce vasite horizonti i da gleate nesto ponovo, so e vo moda. Very Happy Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Нед Мар 11 2007, 21:32

Od novite crtani "go postuvam"samo DEXTER nikoj drug.sve drugo e kopija na dobriot i veren original na poznatite TOM I DZERI i kompanija.....Nesto sto se glealo otsekogas i ke se glea zasekogas!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Пон Мар 12 2007, 00:52

абе фала богу дека ке се гледаат тие цртани засекогаш, па класика се ! ама и овие имаат добри фори, неможеш да кажеш дека Били и Менди се копија на нешто, или Хектор кон корни Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Пон Мар 12 2007, 17:29

Pa Gourage da ne e kopija?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Пон Мар 12 2007, 23:38

а бе за нас биле и секогаш ке останат том и џери најинтересни цртани.Ама оди после 20 години прасај ги оние сто израснале со цартоон кој цртани ке им бидат поинтересни?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   Пон Мар 12 2007, 23:40

да си ја исправам грешката треба кои* а не кој*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Cartoon Network   

Вратете се на почетокот Go down
 
Cartoon Network
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: