Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Против носење на крзно

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Против носење на крзно   Сре Мар 07 2007, 00:57

ок ја си кажав барем што мислам, на тебе ред Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Против носење на крзно   Нед Апр 29 2007, 21:45

Moscow_BoY напиша:
Е што ме нервираат вакви луѓе....
Да објаснам, не дека не сакам животни или ги мрзам итн...
Едноставно, не ми е јасно...
Луѓе секој ден умираат во Авганистан, Ирак, Иран, цела Африка, и уште пола свет...
Господава се грижат за животните, им даваат незнам какви храни на песовите и мачките...
Па ако имате пари за фрлање, дајте ги во некој дом или на некое попаметно место, а не на животните !!!!

Потполно се согласувам со тебе!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Против носење на крзно
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: