Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Пет Мар 02 2007, 23:25

Значи еве ја темата за која што зборував во Бош Муабети...
Ако сакате да зборите со некое од форумов, или ние да збориме со вас, ставете го вашиот јузер од некоја од овие програми ( или некоја друга, ако заборавив нешто ) .
Еве јас да го скршам мразот....
Jovanovski_skopje@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Пет Мар 02 2007, 23:27

aj jas da go dokrsam mrazot danielamonika@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Саб Мар 03 2007, 13:20

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Саб Мар 03 2007, 17:24

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Нед Мар 04 2007, 13:58

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   Пон Мар 05 2007, 19:47

Dobra ti e idejava:idea:

ane_efi@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )   

Вратете се на почетокот Go down
 
MSN, SKYPE, YAHOO... ( ваш јузер )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Интернет-
Отиди до: