Корчагин форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Корчагин форум


 
HomeHome  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Хомосексуалци

Go down 
+9
Nikola_jbt
BIG_M_UNDERGROUND
vamp-girl
Slash
*marija*
Paparapacipipas
Proof
Karate Kid
Moscow_BoY
13 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 33
Registration date : 2006-10-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedСре Мар 07 2007, 22:48

Каков е вашиот став за хомосексуалците?
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedСре Мар 07 2007, 23:13

да одат да се ебат ? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedСре Мар 07 2007, 23:20

Ми се гади од нив
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 33
Registration date : 2006-10-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedСре Мар 07 2007, 23:46

Хаха, зашто бе така ? Smile Јас многу го сакам педерите, ја знаете онаа изрека... Колку повеќе педери, толку повеќе п**... женски за мене Smile))))
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 00:02

Абе убаво шо ги сакаш педерите али не ти препорачувам да се дружиш со такви типови да не те преобратат
Вратете се на почетокот Go down
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 33
Registration date : 2006-10-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 00:40

Хаххахахаха, не не.... што мислиш зш бегам од тебе ??? Smile))
Се шалам... Во секој случај, можеби не педери, ама педерастични има во школо Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof


Број на мислења : 2586
Age : 33
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 01:02

Има има
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 01:20

има има посебно кај мене у клас еден .... да ми дадат шанса да избацам еден човек од клас одма него, така ние сме 11 машки И ЈОВАН ! :lol!:

иначе мнооогу ми се грди тие педери ! дајбоже сите да исцркаат !
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas


Број на мислења : 242
Age : 32
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 01:41

Од една страна сите луѓе имаат свое право на сексуална определба ама од друга страна создадени се два пола од природата. Мислам не сме хермафродити ние. Мене повеке ми иде на оваа природнава страна особено кога ке го видам Бојан 13.
Вратете се на почетокот Go down
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*


Број на мислења : 153
Age : 32
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 12:06

Karate Kid напиша:
има има посебно кај мене у клас еден .... да ми дадат шанса да избацам еден човек од клас одма него, така ние сме 11 машки И ЈОВАН ! lol!

иначе мнооогу ми се грди тие педери ! дајбоже сите да исцркаат !

Ej ognen sum ti kazala milon pati za jovan da ne zboris.poso ne e OK stvarno.Toa e problem,deteto e bolno i kraj..Ne smees da zboris taka sto ti e .Mislis on saka taka da se ponasa......Bog da cuva!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*


Број на мислења : 153
Age : 32
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 12:09

By the way obozavam da komentiram na ovaa tema posto ima sto da se zbori..Se slagam so toa deka sekoj ima pravo na svoja opredelba ali toa ipak ne e normalno......Bog igi sozdal Adam i Eva,a ne Adam1 i Adam2:))
Вратете се на почетокот Go down
Slash
Форум Манијак
Slash


Број на мислења : 1130
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мар 08 2007, 13:08

Ма ја бре фино лепо сите нив у концентрационен логор би ги стаил и нек цркнат таму. Ем ќе се спасуме од педерите ем ќе се спасиме од сидата.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.korcagin.macedonianforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 00:43

*marija* напиша:
Karate Kid напиша:
има има посебно кај мене у клас еден .... да ми дадат шанса да избацам еден човек од клас одма него, така ние сме 11 машки И ЈОВАН ! lol!

иначе мнооогу ми се грди тие педери ! дајбоже сите да исцркаат !

Ej ognen sum ti kazala milon pati za jovan da ne zboris.poso ne e OK stvarno.Toa e problem,deteto e bolno i kraj..Ne smees da zboris taka sto ti e .Mislis on saka taka da se ponasa......Bog da cuva!!!!!!!

он не е болен извини, а што е криво насаден јас не сум крив
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*


Број на мислења : 153
Age : 32
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 10:55

KAKO be ne e bolen,sigurno sam od ubavina ne odbral da poseduva zenski hormoni....izvini!!!!!!!! A ne veruvam ni deka negovite namerno go sadele kriv........Ne tresi gluposti deteto si ima problemi...Greota e......
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 11:17

Slash напиша:
Ма ја бре фино лепо сите нив у концентрационен логор би ги стаил и нек цркнат таму. Ем ќе се спасуме од педерите ем ќе се спасиме од сидата.

марко за сида има куртони, а што повеке педери има повеке жени за нас Very Happy ти текинја на муабетов Razz:lol!:
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl


Број на мислења : 477
Age : 32
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 12:43

jas sum PROTIV i vo korcagin definitivno ima pederi.Imam dvajca u klas
inace jas fino bi gi odselila na nekoja druga planeta zasto na ovaa planeta gospod(ili bilo koj) sozdal DVA pola
Вратете се на почетокот Go down
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid


Број на мислења : 2208
Age : 32
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Мар 09 2007, 13:02

vamp-girl напиша:
jas sum PROTIV i vo korcagin definitivno ima pederi.Imam dvajca u klas
inace jas fino bi gi odselila na nekoja druga planeta zasto na ovaa planeta gospod(ili bilo koj) sozdal DVA pola

ова ти е правилно кажано !cheers а дека има педери има, кај мене у клас има еден педерастичен, а дали е педер е тоа него ке го прашаш Razz
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND


Број на мислења : 323
Age : 32
Registration date : 2007-04-08

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedНед Апр 29 2007, 22:02

Ми се гади од такви!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Nikola_jbt
ново членче
ново членче
Nikola_jbt


Број на мислења : 14
Age : 35
Локација : Скопје, Аеродром
Registration date : 2007-04-28

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Мај 03 2007, 19:55

Леле луѓе озбилно многу педери има во градов, а и низ Македонија се шират. Нема што да ги осудувам ама не сакам да бидат во мое присуство, пошто ќе повратам. А тие педерастичните се друга прича, кога и да видам такви околу нив има по 10 девојчиња. Девојчињата ги сакаат! Мозеби сте приметиле???
Вратете се на почетокот Go down
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)


Број на мислења : 2172
Age : 33
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedНед Мај 20 2007, 02:05

Вака! Сите што се педерастични не се педери! Сте чуле за метросексуалци? А во една педерска врска треба да има и тип-машко и тип-женско! Значи и многу мачо типци на прв поглед се педери! Јас искрено немам хомофобија! А многу машки ја имаат затоа што се плашат дека можат да станат педери! мене тоа ми е глупо! лезбејки ми се дебилни ама секакви ги има! сеа конкретно за геј луѓето ме нервира што викаат да не ги третираме како нешто посебно а пак тие си прават геј паради! Па не правам јас стрејт парада! Не викам на сред плоштад сакам машкииииИИИИ!!!!! Викам ли? Имало ли стрејт парада? НЕ! Ај да напраиме а? Е така де! А иначе да си повторам немам против оние педери кои тоа си го чуваат така во себе и меѓу 4 ѕида го прават тоа што сакаат да го прават! Ама не у јавност!

Ама нешто што многу ме нервира се тие заостанати мислења у стил сите педери на клада, или во логор! Па ајде мајка му стара не сме дивјаци! Нивна работа! (ова се однесува од Марко го видов постот). Тоа ми е неверојатно примитвно мислење! Не сакам никого да навредам ама морав тоа да го кажам (во конкретниов случај пишам). Smile И Слеш жити све кажи ми на кој начин ти пречат баш тебе конкретно педерите!Shocked
Вратете се на почетокот Go down
http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY


Број на мислења : 1845
Age : 33
Registration date : 2006-10-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedНед Мај 20 2007, 14:42

Смајли... Знаеш што... Преку кур си ми... Имаш доживотен бан !
Вратете се на почетокот Go down
https://korcagin.macedonianforum.net
dr.Zii
искусно членче
искусно членче



Број на мислења : 62
Age : 31
Registration date : 2007-08-16

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedЧет Aвг 16 2007, 18:51

BTW smile ubavo kaza so rabotava za pederive a i dosta gi palele u WW2 im e*a*a*e majkite u koncentracionite logori a sea ima demokratija pa koj kako saka


p.s. ali moe mislenje e deka hitler dobro pravel Very Happy na ima nekoj na koj i da sakas da im pomognes nemozes , togas nema za so da se poso coveckiot zivot e sostaven od tri dela raganje razmnozuvanje i smrt a u megu vreme ako napravi nesto dobro e ako ne ke si umre taka Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
NaTaLi
Модератор
NaTaLi


Број на мислења : 775
Age : 33
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПет Aвг 17 2007, 18:12

Па неее знам.. мене педерите ми се срцки. Баш се срцки Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Efi
верно членче
верно членче
Efi


Број на мислења : 338
Age : 32
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedСаб Aвг 18 2007, 14:06

абе педерштината е исконске работа, постои од антика!!!Razz
Вратете се на почетокот Go down
dr.Zii
искусно членче
искусно членче



Број на мислења : 62
Age : 31
Registration date : 2007-08-16

Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_minipostedПон Aвг 20 2007, 13:39

Toa da Efi tuka e u pravo Very Happy i ace nas makednoski bil peder Very Happy
natali:tebe moz ti se srcki zoso ti doagaat kako drugarki ama ......... razmisli sama koja opasnost se Very Happy ЧД
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Хомосексуалци Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хомосексуалци   Хомосексуалци Icon_miniposted

Вратете се на почетокот Go down
 
Хомосексуалци
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Философија и психологија-
Отиди до: