Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Вашите омилени тенисери/тенисерки

Go down 
АвторПорака
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Чет Мар 08 2007, 01:57

За кого ке навивате на Ролан Гарос?
Јас сум закоравен Надал фан и ке навивам со сите сили (и г,зни жилиtongue )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Чет Мар 08 2007, 02:07

jas sum za Federer.Nadal ima da uci
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Чет Мар 08 2007, 11:46

аиииииии пак ке има овде фрки за тенис .... ја негледам тенис ич не ми е интересно Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Чет Мар 08 2007, 14:31

Како што знаете ја сум за Маша ! Wink
Од мажите Федерер е супериорен, Надал е исто така добар, само има една грешка направено. Се родил во времето на Федерер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Чет Мар 08 2007, 15:04

problemot e zosto se rodil Federer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пет Мар 09 2007, 00:11

Иако веќе не е активен според мене еден од најдобрите тенисери е Марат Сафин. Иначе сега сум за Надал и сум за секој што игра против тоа копиле Федерер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пет Мар 09 2007, 11:33

Proof напиша:
Иако веќе не е активен според мене еден од најдобрите тенисери е Марат Сафин. Иначе сега сум за Надал и сум за секој што игра против тоа копиле Федерер

Сеа за сеа Надал го гази федерер на Ролан ГаросVery Happy
и се надевам ке го гази и на Вимблдон
П.С.
за сите фанови на Надал идете на Ч

www.rafaelnadal.com

и на линкот за гласанје за АтП најдете го и гласајтеLaughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пет Мар 09 2007, 14:41

jas mislam deka toj son e nevozmozen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Саб Мар 17 2007, 23:15

Пошто Федерер изгуби уште во прво коло Пацифик Опен е на надал !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Саб Мар 17 2007, 23:54

Epa samo sto go pobedi Andy Roddick! Sea e vo finale, a se znea deka vo ponedelnik Pacific open ke bide negov! Inace za kogo navivam ako ne za NADAL ! I kako sto pisa Proof, navivam za sekoj koj sto igra protiv Federrer.
P.S. I Safin ne e los! A od teniserkite ne navivam za nikoja.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Нед Мар 18 2007, 00:31

navivam za nadal a voedno i protiv federer a za zenskite sum za Serena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:12

AND THE WINNER IS _

lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:13

NADAL
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:14

завршивме со Pacific Open идеме на miami:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:38

Nema sto da se zbori, se znae deka i Miami ke bide osvoen od Nadal! Da se nadevame!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:47

МАША ЗАКОН
Федерер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 16:51


Лееелелеллелелелелле многу е добра ејјјјјјј!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:01

ama izgubi............
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:03

Epa toa ti e!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:03

и двајцата изгубија и тоа у прв натпревар....
РЕЗИЛИ!!!lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:04

Ја МАША сакам да ја гледам а дали изгубила или победила не ми е толку битно. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:11

Epa ako navivas za nea kako ne ti e bitno?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 17:15

Види сеа малку треба да размислуваш за тоа ја што сум пишал(што би рекол социологија)Чим ја сакам да ја глеампочесто тоа значи дека трба да победува за да остане подолго на турниот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Пон Мар 19 2007, 23:51

Slash напиша:
Ја МАША сакам да ја гледам а дали изгубила или победила не ми е толку битно. Very Happy

значи твој единствен предуслов за една тенисерка е изгледот?
па што се замараш со Тв земи си каталог Викторијас сикрет или плејбој или некое списание кај што ја има па глеј јаlol! rabbit Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   Вто Мар 20 2007, 15:21

Efi напиша:
Slash напиша:
Ја МАША сакам да ја гледам а дали изгубила или победила не ми е толку битно. Very Happy

значи твој единствен предуслов за една тенисерка е изгледот?
па што се замараш со Тв земи си каталог Викторијас сикрет или плејбој или некое списание кај што ја има па глеј јаlol! rabbit Rolling Eyes

А што Маша да не е лоша тенисерка случајно ???
На 17 години го освои Вимблдон еиии !!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашите омилени тенисери/тенисерки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите омилени тенисери/тенисерки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: