Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 We are back почнуваме со журки во Шевињон

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 01:48

значи народе може а и веке знаете у петок се вракаме пак со журчињна у шевињон па сите сте поканети и воедно оваа теам ја отоврам за сите пофалби и забли од секоја журка!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 10:27

Не ти се лоши журките али тѕеба више место и ретро музичеVery Happy bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 10:31

како не супер е местото, проблем беше само додека беше ладно дека не се седеше внатре, иначе столе само така продужи !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 10:48

E stole,stole kazi koj ti bese tamu redoven gostin a???????hehehe....nemam komentari Fala Bogu sto ke ima zurki pak posto se ektra,i treba nesto novo poso vise smaceno mi e od sve edni isti mesta.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 10:52

поише ретроbounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 09 2007, 12:41

Yap yap Smile Се глеаме вечер Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 10 2007, 02:06

samo prodolzi a nie ke bideme prisutni na site zurki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 10 2007, 13:51

Закон беше синоќа луѓе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 10 2007, 19:03

Ја поминав вчера, се беше ок... Ама столе цел корчагин си го собрал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 10 2007, 21:02

Не беше само корчагин. Ја колку шо разбрав од поздравите имаше луѓе од ЈБТ, Ѓорѓи, Нова, Хемиско, ПТТ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 10 2007, 21:21

Иначе на Ефи и се исполни желбата. У Шевињон имаше поише ретро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 03:31

па добро и јас би се согласил дека беше добро вчера и се надевам се поправиви на тие работи кои сметате дека би требало да се променат како на пример вчера доста време иамше ретро а иначе бс ги очекувам коментарите од вас и меисленја за шо како па да одиме од подобро кон подобро Very Happy Very Happy п.с. фала на сите сто дојдовте вчера и на сите минати и на сите идни Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 15:21

Масата како е?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 17:34

Столе браво за журката, екстра беше Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 17:54

Proof напиша:
Не беше само корчагин. Ја колку шо разбрав од поздравите имаше луѓе од ЈБТ, Ѓорѓи, Нова, Хемиско, ПТТ...

Yeah, беше и Иван - нашето другарче од Русија (ви текнува, она што се онесвести у сред Москва, а никој не примети....? ) за да го видите, трк во галерија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 19:35

Беше и Грозни. affraid affraid affraid affraid affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Мар 11 2007, 19:37

аха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пон Мар 12 2007, 00:00

а масата до пола беше после журка Very Happy па неак си ја направаат со им е**м матер не моја работа атоа Very Happy Very Happy ( не е моја ама видов воздух од праи)Very Happy Very Happyали нема везе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Сре Мар 14 2007, 17:08

Народе значи и официјално во петок вечер журка на старото познато местоVery Happy Very Happy ве очекувам сите Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Сре Мар 14 2007, 18:06

Столе чувај сепаре
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Сре Мар 14 2007, 21:05

[[b]quote="DJ_Stole"]Народе значи и официјално во петок вечер журка на старото познато местоVery Happy Very Happy ве очекувам сите Very Happy[/quote

Ja TI VETUVAM pred site na forumov deka u petok ke bidam nacrtana u Sevinjon,poso minatiot pat ne dojdov i mnogu mi bese krivo!!!!!Ali ovojpat ke ti nadoknadam!!!! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Сре Мар 14 2007, 23:02

само немој да заборавиш и што правевме јас и ти муабет .... Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 16 2007, 20:37

Кој ќе иде вечер у Шевињон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 16 2007, 20:42

Ја не знам можно е да идам ама не е сигурно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пет Мар 16 2007, 21:08

веројатно ќе дојдам околу 12. или па ако ми текне да не идам на рок фест..... у што баш и не верувам, али ај...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   

Вратете се на почетокот Go down
 
We are back почнуваме со журки во Шевињон
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: