Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 We are back почнуваме со журки во Шевињон

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 17 2007, 02:54

Па се степале... Столе мислам ова последна журка во Шевињон дека беше Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 17 2007, 12:24

незнам со да кажам сваррно незнам . само знам дека нареден пат ке праам журка кај мене во спортаската сала во автокоманда каде ке поставам еден ринг и неколку маси и ке ги пуштам ајде се у ринг и мавајте на масивеVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 17 2007, 13:21

Таман се собраа сите и оп ете тепачка. Па да се тепаа за нешто да кажеш али ова...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 17 2007, 15:32

Столе затоа ќе си направиш журка со покани и нема да викаш луѓе што не ти се сигурни. Чиста работа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Саб Мар 17 2007, 17:15

абе марко така е ама па ај сеа како да не му дадам на пр покана на некој со секогаш доагал и не праел бељи ама ете вчера се деси не си начисто више шо како
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пон Мар 19 2007, 23:46

И Столе више не праиш забави или ќе праиш али на друго место?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Пон Мар 19 2007, 23:54

епа види сеа овој викенд неам да праам ама за понатаак ке ве известам а и затоа не ја ставив темава во архива али коа ке дојде време ке и сменам и наслов лаи има време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Вто Мар 20 2007, 00:05

DJ_Stole напиша:
незнам со да кажам сваррно незнам . само знам дека нареден пат ке праам журка кај мене во спортаската сала во автокоманда каде ке поставам еден ринг и неколку маси и ке ги пуштам ајде се у ринг и мавајте на масивеVery Happy

DA BE I KE IM VIKNEME BAGRA ZA OBEZBEDUVANJE:affraid:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Вто Мар 20 2007, 20:00

иначе кога сме кај рингови и спотска сала афтокоманда, такмичењево што го имам во недела ке биде тамо изглеа Very Happy така да ке имаш наместено све Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   Нед Aвг 26 2007, 05:16

знае некој што се дешава сеа со журките на столе? ке има пак оваа год? ај ако знае некој нешто нека пише дека глеам столе не доага на форумов нешо мн па морам да прашам индирекно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: We are back почнуваме со журки во Шевињон   

Вратете се на почетокот Go down
 
We are back почнуваме со журки во Шевињон
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Музика и Ноќен живот-
Отиди до: