Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?

Go down 
АвторПорака
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пет Мар 09 2007, 22:26

SAKAM D AGI SLUSNAM VASITE MISLENJA KOJA E NAJGLEDANA LIGA VO FUDBAL?
MOE MISLENJE E DEKA ITALY SERIA B E NAJGLEDANA DEKA TAMU OTIDOA JUVENTUS, PA SEGA SITE GI GLEDAAT NIV
AKO MALKU REKLAMA NE E LOSO.lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 10 2007, 19:58

копиле 2 пати го имаш направено топиков ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 10 2007, 21:04

Приметив и ја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 10 2007, 21:09

Премиер дефинитивно...
Најдобар, најквалитетен, најинтересен фудбал..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 10 2007, 23:08

пишав во другиот топик што мислам на ова ама тој отиде во канта, Премиер лига според мене и најинтересен и најдобар фудбал за гледање имаат англичаните
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Нед Мар 11 2007, 13:49

i jas mislam taka samo ova dva pati sto go stavi topikot neznam zoso i so postovite nekogas pravi taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пон Мар 12 2007, 00:04

јас мислоам дека англија го има најдобиот фудбал и нај гледана а за мене италија е ллигата пошо таму игра јуве а до душа има интересни утакмиџи т.е. имаше али пак ке има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пон Мар 12 2007, 01:03

DJ_Stole напиша:
јас мислоам дека англија го има најдобиот фудбал и нај гледана а за мене италија е ллигата пошо таму игра јуве а до душа има интересни утакмиџи т.е. имаше али пак ке има

пусти надежи, ај столе се надевам и јас се ке биде по старо со нашиот добар стар тим јуве !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пон Мар 12 2007, 17:05

абе како нема да биде наредна година пак ке гледаме дерби итаклмуци а освен дерби ке има и по интересни утакмици а ид руга информација незнам колку следите Сериа Б Very Happy Very Happy(јс си следам) наполи се многу опасни така да и наполи има изгледни шанси за сериа а шо значи ке биде густоVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пон Мар 12 2007, 17:26

не следам баш многу во последно време ама едвај чекам јас да почне наредната сезона !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Чет Мар 15 2007, 23:52

Epa juve da bese vo Seria A nikoj nemase da spomne Napoli ama deka se vo Seria B tie im se konkurencija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пет Мар 16 2007, 00:35

еа засшо така знаеш каков тим имаат наполи сеа плис наполи се име во фудбалот поготово во италија а и друга работа за тоа каков тим секашува и нивниот стадион
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 17 2007, 14:34

stole nisto ne te razbrav so sakas da mi kazes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Саб Мар 17 2007, 17:16

сакам да кажам да е се потценува наполи пошо наполи е тим со историја и реноме а и плус за тоа каков тим се зборува и нивниот стадион пошо наполи има еден од ретките добри стадиони у италија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
Night Crawler

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   Пет Мар 23 2007, 20:04

pa mikoj ne gi potcenuva napoli site znaeme sto bea napoli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?   

Вратете се на почетокот Go down
 
KOJA E NAJGLEDANATA LIGA VO FUDBAL?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Спорт :: Други спортови-
Отиди до: