Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 25 причини зошто е подобро да си машко :)

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 20:02

25 причини зошто е подобро да си машко :

Телефонските разговори се готови за 30 секунди

-----

Во филмовите секогаш има по некоја гола жена.

-----

За годишен одмор од 5 дена ти треба само еден кофер.

-----

Не мора да водиш евиденција за сексуалниот живот на своите пријатели.

-----

Редот кај машкото ВЦ секогаш е пократок.

-----

Кога вртиш канали на ТВ не мора да застанеш на секој на кој некој плаче.

-----

Твојот задник не е фактор во разговорите за работа.

-----

Ниеден оргазам не е лажен.

-----

Точно разбираш зошто стриповите се смешни.

-----

Презимето ти останува за цел живот.

-----

Ако некој заборави да те викне на прослава, се уште може да ти остане пријател.

-----

Не мора секое утро да се будиш покрај влакнест задник.

-----

Можеш да се потпишеш на снег

-----

Со цвеќе може се' да се среди.

-----

Ти пука курац за туѓите чувства.

-----

Три рала чевли се сосема доволни.

-----

Не мораш да чистиш по дома кога доаѓа некој мајстор.

-----

Механичарите ти ја зборуваат вистината.

-----

Можеш да му се восхитуваш на Клинт Иствуд а да немаш желба да личиш на него.

-----

Можеш да седиш со раширени нозе без разлика како си облечен.

-----

Венчаница - 1000 евра; изнајмување одело - 100 евра.

-----

Можеш да свратиш до пријател и без поклон.

-----

Можеш да купуваш кондоми а продавачот да не те замислува гол

-----

Тоа што не познаваш добро некое лице не мора да е пречка за добар секс.

-----

Кога одиш да сереш не мора да се преправаш дека одиш 'да се освежиш'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 20:09

хехехех ! ги знам овие постари се ама секогаш се смеам кога ги читам ! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 20:43

SPORED OVA,DEFINITIVNO NEJKAM DA SUM MASKO,DEFINITIVNO!!!!!!!MISLAM U ZIVOT AKO MUSKO NE TE ZAEBE,NEMA KOJ!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:07

hahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:09

*marija* напиша:
SPORED OVA,DEFINITIVNO NEJKAM DA SUM MASKO,DEFINITIVNO!!!!!!!MISLAM U ZIVOT AKO MUSKO NE TE ZAEBE,NEMA KOJ!!!!!!!!!!!
Збориш од искуство или...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:10

Искуство ??? Smile)))))
Ваљда не е хермафродит хахахахха :DDDD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:13

Abe aj luge! Znaeme deka e bolje da si devojce. + toa zaso vo cetvrtokot ucevme samo do 6ti cas? - Zatoa sto bese Denot na zenata. Koga ke go imame toa zadovolstvo da ne ucime blagodarenie na maskite? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:16

1-ви Мај. Ако не сте запознаени во Чикаго на 1-ви Мај во 1886 година работниците формираа синдикат(тоа време биле само мажи)и се изборија за осмучасовен работен ден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:17

A inace sindikatot bil formiran od mazi zatoa sto zenite nemale pravo!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:18

Па такви биле времињата. Не сум ја крив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:20

A koj rece deka ti si kriv?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:39

Хаха, вие имате 1 ден празник во 365 дена. Останатите 354 се наши, лол Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:41

Moscow_BoY напиша:
Хаха, вие имате 1 ден празник во 365 дена. Останатите 354 се наши, лол Smile))
Добро ти е ова али не ја заборавај и престапната година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:41

Moscow_BoY напиша:
Хаха, вие имате 1 ден празник во 365 дена. Останатите 354 се наши, лол Smile))

365 minus 1 ne e ednakvo na 354 Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:42

cinderella напиша:
Moscow_BoY напиша:
Хаха, вие имате 1 ден празник во 365 дена. Останатите 354 се наши, лол Smile))

365 minus 1 ne e ednakvo na 354 Very Happy
Москва слабо математикава а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:44

На Москва слабо математикава ама глеам на др им иде топ. Одма приметија. Ја искрено не приметив, а глеам и диме не примети.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:46

Не приметив стварно али мислам дека тоа е така пошо Мими ни предава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 21:49

Пффф, колку сте кратко видни...
Намерно пишав 354, зошто другите 8 се заеднички... Знаете Великден, Божиќ.. Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 22:58

абе дефинитивно е боље да си машко, како прво немора да се чепиш кога добиваш син/ќерка, немора да носиш пелени еднаш месечно и тако даље ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 10 2007, 23:32

LELE OGNEN KAKOV KRETEN SI......PA AKO NEKOJA NE SE CEPI KAKO KE IMAS TI SIN ILI KERKA A??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Нед Мар 11 2007, 01:38

абе знам дека мора да се чепи ама викам дека у секој случај е боље да си машко во таа ситуација затоа што ти нема да се чепиш и да се издераваш, малце е гадна таа ситуација ... се разбираме нели ... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Вто Мар 13 2007, 17:01

Karate Kid напиша:
абе знам дека мора да се чепи ама викам дека у секој случај е боље да си машко во таа ситуација затоа што ти нема да се чепиш и да се издераваш, малце е гадна таа ситуација ... се разбираме нели ... Razz

A ti da ne si gleal be? Mislam, u zivo?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Вто Мар 13 2007, 17:14

I toa sto vikas.....Stvarno Ogi da ne si imal sansa da go gleas toa u zivo? a?HEHE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Вто Мар 13 2007, 17:46

Pa posto go pisal ova izgleda imal Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Вто Мар 13 2007, 20:21

Da pa i ja kolku sum cudna uste i prasuvam?!!!!!!hehehe....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
25 причини зошто е подобро да си машко :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: