Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 25 причини зошто е подобро да си машко :)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Сре Мар 14 2007, 16:17

абе немора да гледам у живо порагање за да знам дека многу е гадно .... а вие да не сте имале искуство чим ми солите памет ? Cool Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Пет Мар 16 2007, 16:00

Karate Kid напиша:
абе немора да гледам у живо порагање за да знам дека многу е гадно .... а вие да не сте имале искуство чим ми солите памет ? Cool Twisted Evil

Nie samo prasavme!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Пет Мар 16 2007, 16:39

хехехе, оки, ама ипак боље е да си машко ! PROVE THE OPPOSITE !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
cinderella
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 230
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Пет Мар 16 2007, 16:42

U wanna "proof"?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Пет Мар 16 2007, 16:55

ROFL !!!! ти не си тачна ! диши малце ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Саб Мар 17 2007, 00:00

ogi ne te smetav za tolku nenormalen be! inace poubavo e da si devojce:Di nikogas ne bi sakala da bidam masko
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Вто Мар 20 2007, 19:53

хехехе ! епа да ме запознаеш подобро треба ! ке ти се најде Very Happy иначе боље е да бидеш машко, верувај ми, ја дадов и образложувања зашто, а ако е стварно толку боље да бидеш девојка, повелете пишете зашто !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Нед Мар 25 2007, 19:52

a be poubavo e da si devojce i tocka. inace ako pocnam nema da zavrsam so pisuvanje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Нед Мар 25 2007, 21:12

ПОЧНИ !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   Пон Апр 02 2007, 12:26

еве ви уште 18 причини зашто е боље да си машко !

1. Формата на твојата задница нема никакво значење за твоето работно место.
2. За време на секс, секогаш доживуваш оргазам.
3. Во филмовите со голотија, многу почесто покажуваат жени.
4. Потрошеното време во ВЦ е за 80% пократко.
5. Ни еден од твоите колеги не може да те расплаче.
6. Никој не престанува со раскажување непристојни анегдоти кога ти ќе влезеш во просторијата.
7. Сам можеш да ги отвориш сите шишиња.
8. Кога менуваш канали на телевизорот, не остануваш на еден подолго од 5 секунди.
9. Луѓето не ги интересира какви ти се градите кога разговараш со нив.
10. Едноставно, можеш да му се тупнеш на другарот на гости, без да му однесеш "симболичен подарок".
11. Не ти е потребно да ги памтиш датумите на нечии свадби и родендени.
12. Твоите телефонски разговори не траат подолго од 30 секунди.
13. Кога некој ќе заборави да ти се јави, сеуште може да ти остане пријател.
14. Немораш да бричиш ништо што се наоѓа подоле од твојот врат.
15. На твоето лице секогаш има само природни бои и форми.
16. Можеш слободно да си ја соблечеш маицата ако ти е жешко.
17. Продавачите во авто-салоните можат да ти ја кажат вистината.
18. Доколку на забава некој се појави облечен исто како тебе, можете да станете најдобри другари.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 25 причини зошто е подобро да си машко :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
25 причини зошто е подобро да си машко :)
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: