Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 ВиЗиЈа

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:22

Во понеделник излегува и новиот број на ВиЗиЈа.Да се надеваме дека ке биде подобар од минатиот број. На оваа тема пишувајте што мислите за списанието
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:23

Не сум го земал минатиот број ни па овој новиот мислам да го земам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:24

Јас искрено ниеден број не сум прочитал...
Единствено го имам разгледано тој што беше со кондомот внатре... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:25

А би го земал ли ако е бесплатен?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:25

Искрено не верувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:26

Абе тоа визија според мене е без врска.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 21:27

Би го земал ако е добар, односно ако има нешто во него што би ме интересирало. Парите не се проблем...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 22:25

premnogu go praat.. (mnogu grafiti-reklami na sekoe dzit4e u Sk.)
ama ne vredi!Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 22:47

ај неам ништо прочитано од визија ... ни еден лист а незнам ни кај да го најдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Саб Мар 10 2007, 23:23

Ja na ovoj noviov broj sto izlegol mu ja vidov samo naslovnata str., a prethodniot ne sum go ni videla, a bas sakam da razgledam.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Нед Мар 11 2007, 03:32

а ме интересира дали вамп гирл е цлен во визија или??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 19:00

Јас не сум член ама многу од членовите ми се другари другарки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 19:01

shadow ke imas prilika da razgledas ovaa nedela.Ke se delelo besplatno niz klasovite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 22:31

vamp-girl напиша:
shadow ke imas prilika da razgledas ovaa nedela.Ke se delelo besplatno niz klasovite

кога ? ај веке чим е гага да видам како изглеа барем ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 27
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 22:55

абе списанието кошта 30 денари иначе денес баш го разлистував и има интересни содржини не е лошо да се земе ама па мене не ми се свига тоа со многу е црно некако озадината на сите страни е многу црна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 23:35

па столе у право си јас прва ги искарав за темната боја ама тоа не е случај во секој број
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 23:43

А ти што си во списанието ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Пон Мар 12 2007, 23:45

ај прочитај некој од постовите претходно што ги напишав!!!
не сум ништо само сите што се таму ми се многу добри другари-ки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 18:19

Ej denes zemav edno spisanie i super e vnatre. Ima dobri stvari.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 18:39

И ја земав тоа визијата ама само се потврди дека нема врска списанието.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 20:26

Karate Kid напиша:
vamp-girl напиша:
shadow ke imas prilika da razgledas ovaa nedela.Ke se delelo besplatno niz klasovite

кога ? ај веке чим е гага да видам како изглеа барем ...


De be pai ti,se cenkas za 30den,ako sakas da go vidis kupi go...Ali ipak....Mislam,go iam razlistuvano spisanieto i iskreno nisto sto ima vo nego ne me interesira.
Epten mi e nekako mracno...mu trebaat pozanimlivi sodrzini.......TOA E MOETO MISLENJE!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 21:02

и јас земав едно зашто ме извлекоа ама другпат и да ме извлечат одма го подарувам на некој друг. многу се темни страниците а и содржината е n/c
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 26
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 22:59

OK za temno stvarno e temno vnatre. Denes posto me bolese glava edvaj go razlistav i procitav poradi bojata. A inace mi se svigase toa kiksovite i drvata (nesto kako horoskop bese toa).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Вто Мар 13 2007, 23:09

Ејјј ја го заборавив кај Дени....
Иначе ништо што би ме интересирало мене...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   Сре Мар 14 2007, 16:07

*marija* напиша:
Karate Kid напиша:
vamp-girl напиша:
shadow ke imas prilika da razgledas ovaa nedela.Ke se delelo besplatno niz klasovite

кога ? ај веке чим е гага да видам како изглеа барем ...


De be pai ti,se cenkas za 30den,ako sakas da go vidis kupi go...Ali ipak....Mislam,go iam razlistuvano spisanieto i iskreno nisto sto ima vo nego ne me interesira.
Epten mi e nekako mracno...mu trebaat pozanimlivi sodrzini.......TOA E MOETO MISLENJE!!!!!!!!

нема врска марија не е за парите, ја како прво незнаев ни кај да го најдам, никат немам ни видено како изглеа, а вчера кога ни ги делеа визиите да ги разлистаме искрено ништо специјално не најдов внатре
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ВиЗиЈа   

Вратете се на почетокот Go down
 
ВиЗиЈа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: