Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најсекси типка во РЈК ???

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 21:25

Типците го возвраќаат ударот... Smile
Според мене, нема таква во 2....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 22:27

епа нарцисите од машкиот пол процветаа .... на вас е ред Razz
иначе за најсекси типка од прва можам да кажам и дека има, ама од некои причини нема да го именувам ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 23:00

па во 2 се наоѓа се наоѓаVery Happy сппоред мене а и во прва има има Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 23:32

вие ја ставивте темата за ВИЕ да кажете која е најсекси
а јас мојата тема ја ставив за ние женските да оцениме за вас.така ви е кога сте нарциси.
иначе јас сум нарцисче и сама себе си се прогласувам за најсекси
п.с. нека не се лутат другите од мојот пол
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 23:50

еве го првото кокиче оваа пролет Very Happy машките процветаа а девојчињава еве исто полека полека Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пон Мар 12 2007, 23:54

dobra zima bese ova neli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 00:01

па не баш без цвекенца Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 00:04

ete sega iskocija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 00:34

Абе Московец ти слеп ли си како нема во 2ра добри. Има има и тоа како во прва поретко ама има.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 12:22

Karate Kid напиша:
епа нарцисите од машкиот пол процветаа .... на вас е ред Razz
иначе за најсекси типка од прва можам да кажам и дека има, ама од некои причини нема да го именувам ...

Zasto be Ogi da ne gi imenuvas,pa kazi deka JA SUM NAJUBAVATA.... lol! Se shalam.realno kaj nas u prva ima mn.poubavi devojcinja nego maski-zalosno za nas devoj4injata....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 13:16

toa zali si se vo najseksi tipci vo RJK ... ovde prepusti na maskata populacija Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Вто Мар 13 2007, 15:20

hehehehehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivancelovemusic
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 43
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2007-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Чет Мар 15 2007, 14:20

*marija* напиша:
Karate Kid напиша:
епа нарцисите од машкиот пол процветаа .... на вас е ред Razz
иначе за најсекси типка од прва можам да кажам и дека има, ама од некои причини нема да го именувам ...

Zasto be Ogi da ne gi imenuvas,pa kazi deka JA SUM NAJUBAVATA.... lol! Se shalam.realno kaj nas u prva ima mn.poubavi devojcinja nego maski-zalosno za nas devoj4injata....

Хехе, ама ти нема ваљда у помалечки да се затрескуваш ! 2-4 се години за машки .. можат и на нивна возраст да си најдат женска а и помали Smile А 1 и 3 за нас Smile Така да ... уше малце остана од годинава па ќе станеш 3та и ќе има згодни машки Smile flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.freewebs.com/ivance_elence/
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Чет Мар 15 2007, 17:11

AJ DA RECEME IMAS PRAVO...hehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Чет Мар 15 2007, 18:30

Абе има типки и во 1 и во 2 иво 3 и во 4 сам о работата е во тоа што скопскиве девојки се многу дигнати не дај боже муабет да ти направи. Излезете малку од странство и ќе видите како стојат работите. Московецот знае на што мислам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Чет Мар 15 2007, 18:50

Slash напиша:
Абе има типки и во 1 и во 2 иво 3 и во 4 сам о работата е во тоа што скопскиве девојки се многу дигнати не дај боже муабет да ти направи. Излезете малку од странство и ќе видите како стојат работите. Московецот знае на што мислам.


Mother Russia how are you sleeping

Middle winter cold winds blow... ( штета што не ја свиреа, иначе најмногу сакав да ја слушнал Alexandar the Great.
Иначе да се поправам за втора, мислам знам на што мислиш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 01:21

Moscow_BoY напиша:
Slash напиша:
Абе има типки и во 1 и во 2 иво 3 и во 4 сам о работата е во тоа што скопскиве девојки се многу дигнати не дај боже муабет да ти направи. Излезете малку од странство и ќе видите како стојат работите. Московецот знае на што мислам.


Mother Russia how are you sleeping

Middle winter cold winds blow... ( штета што не ја свиреа, иначе најмногу сакав да ја слушнал Alexandar the Great.
Иначе да се поправам за втора, мислам знам на што мислиш Smile

kako si projdovte be?
p.s. za Marko: vie ne ste bolji! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 12:28

Што бе не сме бољи? Како сакаш да праиме муабет со женски коа уста не отвараат.... ако треба да зборам сам со себе подобро дома ќе го праам тоа него на улица луѓе ад ме гледаат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 26
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 13:58

abe ne zbori i ti gluposti... bas zenskite poise znaat da napraat muabet vie ste tie sto kutat. zatoa ni e glupo da zborime so vas zs vie davate samo da/ne odgovori i toa e se....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 14:16

A dobro Slash si slusnal ti za sramezlivi tipci (posto postojat i takvi)Ako tebe ne ti e tesko da prais muabet so devojce,ima klosari sto nemozat da poglednat devojce u oci,a kamoli da praat muabet so nea...pa najlesno im e-se praat deka ne gi poznavaat!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 14:17

Toj sto e pameten-prv popusta...taka da ti probaj prv,ako se raboti licno zatebe...mislam deka treba taka da postapis:D Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 14:41

Абе што сте се фатиле за мене. Ја ако сум срамежлив за другите не знам. Ја сакам да кажам коа веѓе мене ме земате за пример дека у странство ко ѓе седнеш со женска можеш ад направиш муабет како човек.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 16:32

Абе забегавте од темата.
Ја ке си кажам дека има супер женски у Корчагин:
Маца,Магдалена,Марија Узунова,Мери,Кате,Ивана,Ивона... Извинете ако сум пропуштил некоја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 16:53

а да пишеше на кратко I-1 дека така ми наликува мене според листава .... иначе братче има и други многу убави девојки ... ИМА ИМА !! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 16:57

Знаеме Оги знаеме.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најсекси типка во РЈК ???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: