Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Најсекси типка во РЈК ???

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 16:59

марко си го имаме ја и ти си го имаме нели Very Happy затоа и си знаеме Very Happy lol! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 16:59

ДА да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 17:49

Karate Kid напиша:
марко си го имаме ја и ти си го имаме нели Very Happy затоа и си знаеме Very Happy lol! Cool
а затоа вие се срамите со женски а си имате натиго - дајмиго а?
ама добро не осудуваме слободни и отворени!
Демократија нели
rendeer flower lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 18:03

Efi напиша:
Karate Kid напиша:
марко си го имаме ја и ти си го имаме нели Very Happy затоа и си знаеме Very Happy lol! Cool
а затоа вие се срамите со женски а си имате натиго - дајмиго а?
ама добро не осудуваме слободни и отворени!
Демократија нели
rendeer flower lol!

се извинуваме што ја прекинуваме програмата, но има луѓе кои не ја разбираат пораката на писателот ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 18:11

so zenski vi ide slabo (citaj: sramezlivo)
a megu sebe si imate natigo - dajmigo!
razbiras?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 18:37

тоа се однесуваше на тебе .... читај прво претходно што се збори па после пиши ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 18:46

*marija* напиша:
A dobro Slash si slusnal ti za sramezlivi tipci (posto postojat i takvi)Ako tebe ne ti e tesko da prais muabet so devojce,ima klosari sto nemozat da poglednat devojce u oci,a kamoli da praat muabet so nea...pa najlesno im e-se praat deka ne gi poznavaat!!!!!!!!

А има и такви што имале женски ( да не кажам п**** ), какви што можат сите женски од рјк, скопје и шира околина да сањаат да бидат. И им е преку к** од смрдлиња што мислат дека вредат нешто...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 19:28

БРАВО МОСКВЕЦЦЦЦЦЦЦЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Знам на што мислиш АПСОЛУТНО СЕ СОГЛАСУВАМ. НЕ ЦЕЛО РЈК СИТЕ СРЕДНИ ДА СЕ СОБЕРАТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ СПОРЕДАТ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Пет Мар 16 2007, 20:11

edi se soglasuvam so tebe i da dodadam deka 15% samo od maskite ne se sramezlivi.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Саб Мар 17 2007, 18:19

Karate Kid напиша:
а да пишеше на кратко I-1 дека така ми наликува мене според листава .... иначе братче има и други многу убави девојки ... ИМА ИМА !! Very Happy
Добро бе Оги ја почнав од најубавите да ги фалам иначе има и многу други:
-Вики од 1-6
-Ацка од 1-7
-И у 1-3 има една ама не знам како се вика.

Ај уште ќе ми текнат мене па ќе ги допишам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Сре Мар 21 2007, 17:19

ок дики се разбравме, иначе за марко ... честитам ... (реков си го иаме нати го дај ми го ....) тие што знаат за што се работи ги молам ако може да не коментираат ....

а марко, чекам и јас нешто ако може ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Сре Мар 21 2007, 18:48

Може Оги може. Иначе нема луѓе на форумов што знаат така дане се секирај.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   Сре Мар 21 2007, 18:51

ок не е битно само сакав да те прашам јас дали ке може и јас да чекам нешто од тебе bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најсекси типка во РЈК ???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најсекси типка во РЈК ???
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: