Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашања и одговори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 23 2006, 15:08

Abe ke ima proglasuvanje samo dali vecer ili utre vecer ili kako podarok za nova godina neznam ke vidime Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 23 2006, 18:20

Ќе биде, ќе биде...........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 23 2006, 23:05

До сите што гласале за мене фала! Така продолжете! Smile Ќе го живнам форумов! Smile Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 23 2006, 23:52

е зоко стеф ми кажа да ти пренесам (цитирам) : ''i rechi mu na zoko da ne gi pastira samo od drugi forumi temite''. pozdrav!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 17:33

Зашо уште сум незаприлива? а не модератор?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 18:22

smiley Smile напиша:
Зашо уште сум незаприлива? а не модератор?

ват д фак? па ваљда зашто стево не те ставил модераторLaughing

EDIT: па не ти ставил титула модератор сега ќе го сменам

EDIT 2: ај наздравје
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 19:20

aj fala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Анастазија
ново членче
ново членче
Анастазија

Број на мислења : 43
Age : 29
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 19:59

Зашто на форумов има толку малку луѓе? Ај сега ќе ве изрекламирам на блогот на мојот клас - 3-8.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 20:00

Фала однапред за рекламата! иначе ти од кај дозна за форумов?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Анастазија
ново членче
ново членче
Анастазија

Број на мислења : 43
Age : 29
Локација : Скопје
Registration date : 2006-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 20:01

На кајгана видов на некој му беше во потпис.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 20:02

*epa aj cestito smajli za nagradata, si ja zasluzi Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 20:03

Анастазија напиша:
Зашто на форумов има толку малку луѓе? Ај сега ќе ве изрекламирам на блогот на мојот клас - 3-8.

Затоа што форумов е пробен, спремаме нов форум, кој наскоро ќе искочи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:45

Anastazija e Efi od klas ili pak Anastazija od 3 bilingvalna ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:47

DJ_Stole напиша:
Anastazija e Efi od klas ili pak Anastazija od 3 bilingvalna ??

ај читај два три поста погоре ќе дознаеш Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:47

Abe citav i sea me mrzi da mozga koja e daj kazi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:48

*@ne* напиша:
*epa aj cestito smajli za nagradata, si ja zasluzi Smile)
фала! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:48

DJ_Stole напиша:
Abe citav i sea me mrzi da mozga koja e daj kazi
абе се вика Анастазија и е од 3-8 пишува у визија..... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:51

E milo mi so na forumov imame nov clen i toa od 3 godina a i druga rabota znam deka Anastazija e dosta aktivna soo sum ciital kaj niv na Blog. Pa taka da kek bide interesno !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:52

мислам дека на форумов му треба канта за застарени теми...барам дозвола од "газдата" да направам такво едно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:54

Cekaj malku imame novi moderatori i sekoj od niv moentalno e dolzen da gi izbrise otvorenite temi so po 1-3 mislenja i koi se zastareni taka da se osvezi a so registriranjeto na noviv clenovi od treta pa i bilo koja god se otvora konkurenciuja za moderatorski mesta !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:55

DJ_Stole напиша:
Cekaj malku imame novi moderatori i sekoj od niv moentalno e dolzen da gi izbrise otvorenite temi so po 1-3 mislenja i koi se zastareni taka da se osvezi a so registriranjeto na noviv clenovi od treta pa i bilo koja god se otvora konkurenciuja za moderatorski mesta !!!

па филмот е да не се бришат темите туку да се сочуваат во посебен подфорум за стари теми - којзнае за што може да послужат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:56

`` Газдата `` дозволува Smile Smile Smile
Истотака `газдата` дава предлог да се среди галеријата, а јас имам интересен матријал за пополнување на истата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 29 2006, 21:58

abe zaasto da se zazema poise mesto na forumot toa so ne bilo atraktivno za korisniocite nema ni da bide taka da spored mene mislam deka ne e loso da se izbrisat pa na kraj kraeva ti napravi takva kanta ali moderatorite so ke sreduvaat da odredat so da odi vo kanta a so da se brise misllam taka e naj dobro!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 00:22

Еве ја ќе префрлам неколку теми!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 01:23

TOMEEEEEEE TI GLUPSI GLUP SI ILI GLUP SI?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!
Abe za[to si udril klu; na pola temi?!?!?!?!?!?!?!?!??!?
lelelelel ke te utepam!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 21Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: