Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашања и одговори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
АвторПорака
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 01:26

абе сите од мода и убавина ги тргнал! зашо бе?????????????????????????????????????????????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 01:27

Не знам Томе ејјј, ќе те убијам !!!!
Се откинав од пишување, ти сите теми си ги префрлил.
Ај жити се не пипај више таму...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 01:31

Moscow_BoY напиша:
Не знам Томе ејјј, ќе те убијам !!!!
Се откинав од пишување, ти сите теми си ги префрлил.
Ај жити се не пипај више таму...

ај ја напраиФ архива па сега вие ставајте си таму шо сакате ок? више не чепкам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 01:32

Не се љути ама се си ставил. Во тоа архивата се ставаат теми што се дуплирани, и што немаат веќе смисла. Ти си ставал и туторијали, и свашта...
Па се утепавме од работа, да го напраиме форумов да личи на нешто...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 11:57

Abe pa ako razgledate dobro vo arhivata i ne e loso selekcijata bidejki spored mene temi so po 1 pa do 3/4 mislenja moze da se stavat vo aarhiva a pritoa da bidat dostapnbi kako informacii ako na nekoj mu pritreba spored mene a i ne mi izgleda loso !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 14:23

Темите се отвараат за дискусии, не за да стојат како архиви.
Во ахривата треба да стојат само оние теми што се веќе поставени, или бесмислени теми.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 14:33

zaso na site moderatori im pisuva nada avatarot moderator a kaj mene iskusno clence mme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 14:40

Затоа што не сме приметиле дека не сме те стаиле ко модератор, сега е средено Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 14:42

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:38

абе да прашам сеа вака официјално после средување на сите финансиски трансакции во врска со славењето на нова година колку луѓе би требало да бидат?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:40

pa ne se znae tocno zaso neokj prva vecr nekoj vtora ludo e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:41

абе како не се знае ако бидеме 80-90 души ко сардини начукани стварно нема смисла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:42

nema uzivaj moze nokj moment da bide guzva ali nema
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:42

DJ_Stole напиша:
nema uzivaj moze nokj moment da bide guzva ali nema

ок столе ај ќе ти верувамLaughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:49

абе да предложам нешто...подфорумот "филм" да се преименува во "филм и ТВ" а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:51

jas nezam isto mi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:53

DJ_Stole напиша:
jas nezam isto mi

а зашто воопшто да прашувам?? у право си столе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:53

Very Happy abe zver
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 30 2006, 23:58

Цитат :

а зашто воопшто да прашувам??

a veke si ja prekrstil
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 00:09

DJ_Stole напиша:
Цитат :

а зашто воопшто да прашувам??

a veke si ja prekrstil

баш заради тоа го напраив тој пост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 00:35

abe tome ja od koga go imav toa predlozeno?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 00:36

smiley Smile напиша:
abe tome ja od koga go imav toa predlozeno?

па ми текна дека ми кажа затоа и го сменив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 00:39

аааа, томе, томе! Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 01:36

стево што бидна со тоа средувањето на галеријата?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Нед Дек 31 2006, 01:39

Столе прашање утре кај што кќе одимеова куќа е или во зграда ако е зграда ќе биде заебан.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 21Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: