Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашања и одговори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Мар 02 2007, 23:39

aj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Мар 02 2007, 23:41

ако приметивте најдолу на првата страна ставив листа на членови кои го посетиле форумот денес...колку да биде забележано
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Мар 02 2007, 23:43

primetivme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Мар 02 2007, 23:44

i bravo za citiranjeto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Мар 05 2007, 13:37

Абе да не ќе правиме тест македонски денес?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Мар 05 2007, 13:50

Да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Мар 05 2007, 17:43

go ima nekoj PHOTOSHOP?
mnogu mi treba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Мар 08 2007, 02:22

кој фотошоп?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Мар 08 2007, 11:28

луге што е фората со овие лиљаковите топици ? ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Мар 08 2007, 14:31

photoshop cs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Вто Мар 20 2007, 20:31

симона_с е смајли така ? епа зашто не и го банувате IPто ? ако сте решиле да ја банувате дајте средете го тоа ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:00

Од кај ти тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:02

има нејзин пост во инересни веб страни, томе го има средено постот, ѕирни тамо ке видиш што пишува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:03

Абе видов тоа него кажи ми од каде таа информација дека симона_ц е смајли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:04

епа ај види малце, види ја реакцијата на томе и плус види каков и е никот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:05

Па шо има везе никот. Иначе против правилата е да се рекламира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:07

ок ај не коментирам веке за тоа дека немав РС до пред 2 саати и не следев што се дешава, тоа симона_с ми изглеаше на симона_смајли и плус само прашав а не нападнав или наметнав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 00:07

Кулирај бе чоек
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 18:16

Не е таа... Иначе ја го средив тоа... Томе си го дрви к*** на дота, и нема време за форумот така да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 18:24

ок ок само прашав јас ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 18:24

ок ок само прашав јас ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 20:40

6ка биологија треба да се учи до корени или и за лист и стебло?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 21:01

биологија треба да се учи до кај имаш план и прашањата до таму да се одговорат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 21:07

И прашањата?!?!?!!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??
Лелеееееееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Мар 21 2007, 21:07

де бе само до 14-то треба Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 18 of 21Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: