Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Прашања и одговори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
АвторПорака
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 00:36

i pak isto ne mozam zabelezam reakcija od lugevo barem da citaa ke vrate neso zaso ima mn provokativni raboti ali izgleda ko botovi se aj ako nekoj neso slucajno znae neak kaze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 01:19

Чоек па ја имам поставено едно чудо теми и анкети! абе ни еден пост на нив! шо е ова! па се чуделе ја како имам толку постови! па на све живо одговарам! и плс столе дај пишувај кирилица! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 01:21

И како е можно жити се па никој да не одговори на анкета? па ни администраториве! срамота! Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 13:20

koja anketa smajli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 15:58

* Zdravo decki!!!!! Dodeka ste vie na skolo ja si sedam doma, ne mi e bas interesno ali se izdrzuva. Aj pisete kako pominavte denes i se slucu li nesto interesno.KISS*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 19:37

Епа имавме 4 часа! Закон беше! Very Happy ама сеа морам физика да учам! Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 19:38

DJ_Stole напиша:
koja anketa smajli?
Види у филм!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Сре Дек 13 2006, 23:52

* so sreka na site utre fizika deka stvarno ke ni treba*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Дек 14 2006, 00:16

Ти не доаѓаш???? па пеер немаш после време да одговараш! шо ќе праиш???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
zoko
Модератор
zoko

Број на мислења : 196
Age : 28
Локација : далеку во облаците
Registration date : 2006-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Дек 14 2006, 20:40

baram klasnoto rakovodstvo da ne izvesti za odlukite na direktorot vo odnos na nehigienata vo nasiot klas! Very Happy Very Happy Very Happy so detali od razgovorot Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Чет Дек 14 2006, 23:37

* sigurno nisto ne go razbrale, pa toj ne znae da zbori samo ssss ka i neznaes dali da go slusas ili da se smees:lol: *
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 15 2006, 00:23

e dobro aj sea ljubezno sakam da prasam koj e roque za da znam so koj ke razmenuvame mislenja:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 15 2006, 01:02

roque e od rjk e tipka i 2 godina! ja tolku znam! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 15 2006, 12:45

a dobro kako se vika ili pak akzi koja vtora e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 15 2006, 12:55

Па стварно мислам нема смисла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 15 2006, 12:59

* ja mislam deka e Efi, ama denes ke proveram*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 16 2006, 13:49

Абе кога ќе биде прогласувањето за модератори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 16 2006, 18:56

Нели требаше у петок??? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 16 2006, 20:39

ХММ веројатно нема да има... зашто дојде од некои компликации.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 16 2006, 20:57

Какви?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Саб Дек 16 2006, 20:59

Pa doverlivi ne sala na strana neznam zaso ne se odrzva toa sranje.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
*@ne*
искусно членче
искусно членче
*@ne*

Број на мислења : 93
Age : 28
Локација : *negde na planina,sto podaleku od skolovo
Registration date : 2006-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Дек 18 2006, 19:54

*pozdrav4e do site so se vo momentov na informatika:))))*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пон Дек 18 2006, 22:30

Беа одложани затоа што организаторот имаше проблеми ( со интернетот Smile ) Така да се пролонгира до утре, да вечерва ќе се прогласуваат Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 22 2006, 21:42

Еј вечер е прогласувањето на модератори? Или уште те мрзи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
S|m0n4e
верно членче
верно членче
S|m0n4e

Број на мислења : 263
Age : 28
Registration date : 2006-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   Пет Дек 22 2006, 22:29

smiley Smile напиша:
Еј вечер е прогласувањето на модератори? Или уште те мрзи?

Вечерва е (веројатно) ако другите админи (а не Стефан) ги прогласат пошо он не може така да (парафразирам):
АДМИНИ ПРОГЛАСЕТЕ ГИ МОДЕРАТОРИТЕ !!!!! (наредба) Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања и одговори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања и одговори
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 21Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Корчагин-
Отиди до: