Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Која ви е омилена игра?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Која ви е омилена игра?   Пон Окт 16 2006, 00:55

Која ви е омилена игра?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Чет Окт 19 2006, 21:23

еве топ 5:
1. Vietcong
2. Freelancer
3. Starcraft
4. Warcraft 3 The Frozen Throne
5. Roller Coaster Tycoon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Master
ново членче
ново членче


Број на мислења : 2
Registration date : 2006-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Окт 21 2006, 23:38

High_Voltage напиша:
еве топ 5:
1. Vietcong
2. Freelancer
3. Starcraft
4. Warcraft 3 The Frozen Throne
5. Roller Coaster Tycoon


Ај пиши дота, ќе те свати некој погрешно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Нед Окт 22 2006, 19:37

Master напиша:
High_Voltage напиша:
еве топ 5:
1. Vietcong
2. Freelancer
3. Starcraft
4. Warcraft 3 The Frozen Throne
5. Roller Coaster Tycoon


Ај пиши дота, ќе те свати некој погрешно...

дота не е игра туку мапа за frоzen throne а освен дота играв и други мапи за warcraft
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Окт 27 2006, 00:18

High_Voltage напиша:
Master напиша:
High_Voltage напиша:
еве топ 5:
1. Vietcong
2. Freelancer
3. Starcraft
4. Warcraft 3 The Frozen Throne
5. Roller Coaster Tycoon


Ај пиши дота, ќе те свати некој погрешно...

дота не е игра туку мапа за frоzen throne а освен дота играв и други мапи за warcraft

Ти за глуп ме сметаш ? Знам дека е дел од фрозен троун. Али пошо најчесто играш дота, би било попрактично да прецизираш за што се работи... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Окт 27 2006, 21:08

Lele ne mi se veruva se karaat za igrica (i toa poprilicno glupa). Moja omilena igrica mi e Gabriel Knight 3! Zakon e!!! Mora da ja svrtite!!!! P.S. Ne e strategija! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Окт 27 2006, 21:10

smiley Smile напиша:
Lele ne mi se veruva se karaat za igrica (i toa poprilicno glupa). Moja omilena igrica mi e Gabriel Knight 3! Zakon e!!! Mora da ja svrtite!!!! P.S. Ne e strategija! Smile

Ти да м'чишSmileне ја ни знаеш играта а и да ја знаеш не е глупа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
IceMan
ново членче
ново членче


Број на мислења : 1
Age : 26
Registration date : 2006-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Сре Ное 01 2006, 20:19

abe najbolji igra
vi e
WORLD OF WARCRAFT.
igra nekoj???
BTW ja nesum od korcagin osmo sum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 03 2006, 16:51

Ja imam igtrano samo Warcraft i ne ja doigrav mi se zaeba kompjuterot! A za World of Warcraft ne mi se igra posto premnogu luge se zabegani po toa i mene toa mi e malku nezdravo! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Ное 04 2006, 00:30

isto taka dobra igrica e i Star Wars: Jedi Knight, Jedi Academy! i Jedi Knight, Jedi Outcast! Probajte gi!!! Pozdrav! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
TheMan
ново членче
ново членче


Број на мислења : 1
Registration date : 2006-11-04

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Ное 04 2006, 01:00

The lord of the rings: The battle for middle-earth Smile
Ја обожавам играва
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Чет Ное 09 2006, 00:26

Игрици за мене се само:
FIFA 07
Pro Evolution Soccer 6
NBA 07
Poker Superstars II
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 17 2006, 00:34

Јас ја играв многу Цивилизација 3, кога велам многу знали многу... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 17 2006, 00:59

ee ima mn na mene ko na pr age of empires 3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 17 2006, 02:25

Абе ја ја имам таа малку играно (демо верзијата) ама не е ништо особено! Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 17 2006, 13:10

ej ne zezaj smajli igrata e top pogotovo 3 kakva prikazna ima a dobro srabotenena mislam so efekti dobra grafika i takvi raboti ako bi ja ocenuval bi i dal pomegu 4i 5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Ное 17 2006, 21:41

Абе можеби е и до мојов компјутер пошто е многу зезнат и многу често се кочи! Ај може пак ќе ја играм за распуст! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Јан 26 2007, 20:51

jas igram Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 6
Carbon
I na Manager baram taktika kako da pocnam da pobeduvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Пет Јан 26 2007, 22:36

опа си најдов дечко со кој ке си праам интересен ммуабетVery Happy кажи сеа со кој играс и со квалитет на играчи имаш па ке напраиме тактика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Јан 27 2007, 12:16

дефинитивно најдобра игра, а според статистиките и најпродавана - world of warcraft !! а сеа со expandion pack-oт дефинитивно стана и најиграната игра во светот.ја играм од бетата кога искочи и стварно the best of all !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Јан 27 2007, 14:46

Night Crawler напиша:
jas igram Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 6
Carbon
I na Manager baram taktika kako da pocnam da pobeduvam
бараш тактика као да победуваш епа прашај го чичко Маркоу пошо на него му испаднаа очите играјќи менаџер особено онаа 2004/2005 со интер 10 сезони ги изиграв додека не се пензионираа сите играчи pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Јан 27 2007, 17:20

Ја играм:
FIFA 07
FIFA Manager 07
NBA Live 07
Pro Evolution Soccer 6
Handball Manager
Madden 07
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Фед 03 2007, 01:28

PES6 najbolje be. Nema kraj, igras do koja godina ke stignes dodeka da iskoci PES7. A i najrealna od sportskite igri e. A koga sme kaj igrite so treba da se svrtat Half Life,Opposing Force, Blue Shift(ovie se malce postari). I Half Life 2, Half life 2:Episode One(toa ima grafika be). Nego ako nekoj ima Half Life:Aftermath neka pise
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Фед 03 2007, 01:33

повторно вториот пост на дики за фудбал Laughing Very Happy Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Вто Фед 20 2007, 16:53

epa stole Igram so MILAN se razbira.2009 godina sum i mnogu igraci od denesnicava gi nama.Ako ja igras taa igra za vo napad kako tandem ti gi preporacuvam DAVID VILLA i FERNANDO TORESS nema da prestanat da davaat golovi a za drugi mladi i top igraci kazi mi mail na msn i ke ti pratam imam cela lista na igraci.Ti so koj tim igras?Kako ti odi?Mene mi odi super pravam parce.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која ви е омилена игра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: