Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Болва в уво - претстава

Go down 
АвторПорака
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 01:27

За оние што уште не знаат се собираме да глеаме Болва в уво

Локација - Македонски Народен театар

Ден - 20. 03 2007

Време - 20 часот

Цена - утре ќе ви кажам (проф. Роска треба да праша за карти!)

Ако сте заинтересирани кажете!lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 16:27

ние бевме и да знаете многу е јака !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 17:41

koj bese toj glumec so zavrsue kariera u pretstavata?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 18:01

аа тоа поим неам .... не сум информиран до толку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 18:19

pa nelim ja glease?

p.s dali glumi i $orevski?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 18:38

ја глеав ама ти викам незнам кој ке си иде у пензија ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 20:10

Пиши ме мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Мар 16 2007, 21:48

Те пишавCool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Нед Мар 25 2007, 23:21

Еј ке се газите од смеење. Него ај гледајте ја па после ке има повеке моабет да се праи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пон Мар 26 2007, 09:04

Paparapacipipas напиша:
Еј ке се газите од смеење. Него ај гледајте ја па после ке има повеке моабет да се праи.

читаш горе ? веке треба да ја имаат гледано, на 20.3 беше претставата ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пон Мар 26 2007, 11:05

Абе знам ама никој нишо не пишал од нив па викам ќе чекам да пишат па да разврземе дискусија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Чет Апр 19 2007, 18:15

Луѓе мислам дека сега веќе доволно луѓе ја гледаа представата па ке има кој да коментира. Ја можам да кажам дека и по втор кога ја глеав представата се газев од смеење.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Чет Апр 19 2007, 18:19

хехехехе !! да и ја бев да ја глеам по 2 пат!! лудница!! сум се мочал од смеење !! ке идеме и 3 пат такааааааааааааа ?! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
NIKOLA
ново членче
ново членче


Број на мислења : 4
Age : 27
Registration date : 2007-04-19

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Чет Апр 19 2007, 23:27

Very HappyAbe ova bolva vo uvo komedija e jas 2 pati ja imam gledano
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NIKOLA
ново членче
ново членче


Број на мислења : 4
Age : 27
Registration date : 2007-04-19

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Чет Апр 19 2007, 23:28

Very HappyAbe ova bolva vo uvo komedija e jas 2 pati ja imam gledano
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 00:25

еј дики те поздравија Карамба и Ками lol!

*a*o* *o*e*! ни*то *емо*еш да го ра*бе*еш
(каков човек !ништо неможеш да го разереш Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 15:42

Мучачос карамба!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 17:30

Ке го влезааам !!!
Ке го влезааам !!!
Ке го влезааам !!!
Го влегооов !!!
lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 18:01

Па шо да се каже-феноменална збрка зачинета со воодушевувачката изведба на актерската екипа. Смешна содржина исполнета со мошне неочекувани моменти( кога му се крена косата на Ками на пр.).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 18:21

да да извонредно беше изведена претставата, немам коментари! одиме 3 пат нели дики ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 18:31

Обавезно ке идеме. И ги поканувам сите што ја пропуштија предстатвата да дојдат да си се изнасмеат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 18:32

и тие што не ја пропуштиле нека дојдат ! има да се смеат до солзи пак!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 20:23

која е таа бе Болва В‘уво , да не е онаа што ја рекламираат нонстоп на А1, и кој знае колку пати ја имаат дадено.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Пет Апр 20 2007, 22:00

не не е таа, мислам дека збориш за сомнително лице, да и таа е многу добра но за жал до крај на мај нема да има слободни карти Sad ја неам глеано но многу сакам да одам да ја глеам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   Саб Апр 28 2007, 19:47

ШТАБ ја гледав минатата недела, а и вечер ја има на А1 во 20:00, ама ко ја гледав се помочав од смеа!!!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Болва в уво - претстава   

Вратете се на почетокот Go down
 
Болва в уво - претстава
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: