Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Која ви е омилена игра?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Вто Фед 20 2007, 16:57

diki koga ke naucis da igras pro evolutin soccer 6 na ps2 mozes da pisuvas vaka sramota
ako nekoj e zainteresiran za turnirce vo fudbal na ps2 slobodno mozeme da se dogovorime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 27
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Нед Фед 25 2007, 23:58

Markou napisa: бараш тактика као да победуваш епа прашај го
чичко Маркоу пошо на него му испаднаа очите играјќи менаџер особено
онаа 2004/2005 со интер 10 сезони ги изиграв додека не се пензионираа
сите играчи.
Jas na taa manager 2004/2005 so Partizan do 2036 godina osvojuvav LIga na sampioni i srpsko prvenstvo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   Саб Апр 28 2007, 21:32

GTA SA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Која ви е омилена игра?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која ви е омилена игра?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: