Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Шифри за игри

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Шифри за игри   Пон Окт 16 2006, 00:56

Знаете ли некоја страна со шифри за игри?
Јас би ви ја препорачал www.cheatcc.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Пон Окт 16 2006, 20:15

www.megagames.com и не ви треба ништо друго
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Саб Фед 10 2007, 21:10

Абе ако си вистински мајстор за игри не ти требаат шифри
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Нед Фед 11 2007, 00:49

искрено за секоја игра сум знаел читови ама никогаш не сум користел, стварно, секогаш сум сакал да си изиграм сам она што се бара и да си испотам газ додека играм зашо не е интересно иначе со читови, се ке праиш easy mode ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
The Man
ново членче
ново членче


Број на мислења : 16
Age : 27
Registration date : 2007-02-13

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Вто Фед 13 2007, 17:17

Meh, не е интересно со шифри...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Вто Фед 20 2007, 10:12

ја реков не сакам шифри за игрици, ама еве како модератор да предложам и ја една страна од каде може да најдете шифри
http://www.supercheats.com/pc.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   Саб Мар 10 2007, 01:51

ne e fintata da igras so sifri.Ako nesto mozes da napravis napravi go bez sifri
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Шифри за игри   

Вратете се на почетокот Go down
 
Шифри за игри
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: