Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Божјата праведност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Пон Мар 19 2007, 23:24

pa bog e bas sozdaden za slabite sto im e tesko da veruvaat vo sebe a im e polesno da go krivat drugite!!!!1:roll:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Пон Мар 19 2007, 23:32takvite se otkazale od zivotot (sekogas poradi nekoja pri4ina, nesvesno) affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Вто Мар 20 2007, 19:36

постоењето на господ е само еден добар начин како да се држат лугето во потчинетост...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Сре Мар 21 2007, 18:15

karate kid izgleda mnogu si ucel istorija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Сре Мар 21 2007, 18:31

епа не дека не учам историја после тоа кецот што го добив, ама така е ! уште пред тоа го мислев истото ! црквата е само институција за правење пари тоа сум го кажал 10000 пати !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Чет Мар 22 2007, 01:34

abe koj gi teral da praat arhieskopiii....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Чет Мар 22 2007, 01:35

malce li imame za u4ene pa i arhieskopi(4itaj: kradci) da u4am mi treba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   Пет Мар 23 2007, 15:48

ај доста и беше на темава..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Божјата праведност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Божјата праведност
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Мистерии и религија-
Отиди до: