Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ

Go down 
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 01:21

Кажете што мислите за пластичните операции.И дали некогаш би направиле?И каде?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 01:22

јас одма да си кажам дека немам ништо против пластичните операции.Ама мислам дека не би направила
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 02:16

Ja sum protiv plasticni operacii. Pa dajte luge, bidete si prirodni!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 02:29

Јас сум против !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 14:48

Јас сум за. Ставете се во ситуација на некој ан кој тоа му е неопходно. Имаа пријател на кој дел од кожата на лицетро му изгоре во сообракајка со пластична операција сега не се познава дека некогаш лицето му било оштетено.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 15:31

Slash напиша:
Јас сум за. Ставете се во ситуација на некој ан кој тоа му е неопходно. Имаа пријател на кој дел од кожата на лицетро му изгоре во сообракајка со пластична операција сега не се познава дека некогаш лицето му било оштетено.

да, исто и на татко ми. ја оправдувам за тие цели.... абе оправдувам у секој случај... кој што сака нека праи... негово си е телото - нека го мења како сака... нема шо ја да ги осудувам луѓето што направиле пластична операција... иначе ја у нормални услови (мислам, ако не дај Боже не ми се деси нешто на пр. сообраќајка, пожар, да скршам нос и сл.) не би направила пошто ми е страв да идам под нож за баналности What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Мар 18 2007, 22:26

a operacija samo kolku za razubavuvanje bi napravile??
potocno trosenje visok pari.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shadow
верно членче
верно членче
shadow

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Пон Мар 19 2007, 00:51Pa dobro, za takvi slucai i jas sum za! Ali za silikoni, vadenje rebra za poubava figura i.t.n. definitivno sum protiv.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Пон Мар 19 2007, 01:27

Slash напиша:
Јас сум за. Ставете се во ситуација на некој ан кој тоа му е неопходно. Имаа пријател на кој дел од кожата на лицетро му изгоре во сообракајка со пластична операција сега не се познава дека некогаш лицето му било оштетено.

Ок, во тој случај да...
Јас зборам за стегнување на кожата итн... Што сакаат жениве.
А за поправање на лузни или некој случни работи да...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Пон Мар 19 2007, 16:22

pa dobro za tie so se facial freeks neka im bide ama jas ne bi pravela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Пон Мар 19 2007, 18:11

и јас сум за ама аљко имаш потреба а не да глуммиш лудило
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Апр 29 2007, 21:40

Јас се иам праено пластична операција (корекција на ушите)Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   Нед Апр 29 2007, 21:41

Поточно лани се праев во Декември!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПЛАСТИЧНИ ОПЕРАЦИИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: