Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Енкриптираниот текст од Кокино

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Енкриптираниот текст од Кокино   Нед Мар 18 2007, 01:57

Фотографија
направена под Кокино, македонскиот Стоунхенџ, нашиот најсилен адут за
влез во листата на земји кои трајно ја задолжиле цивилизацијата. Овој
древен локалитет НАСА го смести на четвртото место на светски атракции
од овој вид а вие ѕирнете ја фотката и замислете како група љубопитни
странски туристи инсистираат нивниот водич конечно да им ја преведе
оваа ним неразбирлива и мистериозна порака.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 26
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   Нед Мар 18 2007, 02:08

ова мозат да го направат само некои ептен 'интелегентни' луѓе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   Нед Мар 18 2007, 17:39

слободно нека им преведе какви сме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   Вто Мар 20 2007, 19:40

ова не треба да иде во no comment фотки ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   Чет Мар 22 2007, 17:33

Karate Kid напиша:
ова не треба да иде во no comment фотки ?

дефинитивно е за таму.....
сите знаеме што е ова - ѓубре од луѓеaffraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   Пон Апр 09 2007, 18:52

е да! идиоти! btw московец топ ти е аватарот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Енкриптираниот текст од Кокино   

Вратете се на почетокот Go down
 
Енкриптираниот текст од Кокино
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Образование и Наука-
Отиди до: