Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Доналт Трамп

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Доналт Трамп   Пон Мар 19 2007, 01:30

Го гледате ли ова шоу ? Што ви се допаѓа во него, или што не ви се допаѓа ? Дали дејствува поучно на вас ? И што мислите кој ќе победи оваа сезона, јас мислам дека ќе победи девојката со факултет што е ( мислам дека се викаше Кендра ) .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Мар 19 2007, 17:06

ги гледав првите две сезони али ми се здосади
се што порави 4овекот е како боље да ги понижи и отпушти...
иако понудата за раб место е примамлива мислам дека претерува на моменти!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Мар 19 2007, 17:08

Гледам чатпат ама не ми е нешто посебно интересно. Што Трамп сеа има многу пари и сеа се снима на телевизија демек видете сеа ја што праам. ГЛУПОСТИ!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Мар 19 2007, 17:12

па и ја да имав пари ко него ќе се фурав на ТВ
мислам се е можно кога си богат.....
забавај и уживај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Мар 19 2007, 20:10

kendra definitivno ke pobedi.Citav na net.Inace interesno e souto i jas barem go gledam zasto neam druga popametna rabota
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Вто Мар 20 2007, 15:26

Знаете дека ја има отпуштено Керолин ? Smile
Таа плавата, Лејди Д Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Вто Мар 20 2007, 18:52

greota zakon e kerolin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Сре Мар 21 2007, 01:58

Ама типот обично се приврзува за некои типки....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пет Мар 23 2007, 01:18

Efi напиша:
Ама типот обично се приврзува за некои типки....

Тоа е најважно за една голема корпорација. Како би му доделила должност некому ако не му веруваш ? А довербата не е нешто што се стекнува преку ноќ.
Инаку најнови вести, за Корчагин Форум Smile
Во овој сериал победи Кендра, за мене очекувано... Очекувам ваши мислења...
Инаку јас мислам дека имаше и подобри избори, што беа предходно отпуштени како Крис и Брен... Особено би го нагласил Крис !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Апр 09 2007, 20:22

абе првата сезона беше најдобра. таму типците беа нај - ок! не беа идиоти, не се вреќаа толку како овие сеа... е сеа има 5та сезона, така? и на која керолин мислите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Апр 09 2007, 21:22

На принцезата Дејана Smile) Таа плавата помошничка на Доналт...
Иначе ако гледавте прошлата емисија, мислам дека не ја отпушти таа девојката зошто е малце женкар Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Пон Апр 09 2007, 23:44

Не бе таа не е отпуштена! Како? Јас глеав пред некој ден на телма и уште беше таму! Од кај си дознал дека ја отпуштил? Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Вто Апр 10 2007, 00:26

smiley Smile напиша:
Не бе таа не е отпуштена! Како? Јас глеав пред некој ден на телма и уште беше таму! Од кај си дознал дека ја отпуштил? Suspect

Незнам која сезона е ова... Што имам пријатели во САД ми имаат кажано дека Керолин, не работи веќе за него, поради некој скандал кој настал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Вто Апр 10 2007, 21:43

kakov skandal???? i ja kolku sto znam ne ja ima otpusteno a valjda tvoite drugari se nekoi tracari :D

p.s. ne me sfakaj seriozno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Вто Апр 10 2007, 23:26

Хаха... Тоа ти е разликата меѓу Македонија и Западот, додека стигне некоја информација години поминуваат... Иначе 100 % е тоа... Проверете на нет ако сакате...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Нед Апр 29 2007, 01:35

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Нед Апр 29 2007, 11:36

Го гледав ам ми ску*чи и не го гледам појќе досадно е...Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
High_Voltage
Администратор
High_Voltage

Број на мислења : 458
Age : 28
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Нед Апр 29 2007, 23:28

http://tv-links.co.uk/show.do/1/2041

еве неколку епизоди
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Нед Апр 29 2007, 23:47

Како не сега мегабајти ќе трошам да Доналд ТрампVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   Сре Мај 02 2007, 11:22

мене ама ич не ми се свига тоа шоуто ш-о праи се заебава со лугето има пари и сеа ке ми изиграва нешо друже генареле ке ги стори ова она
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Доналт Трамп   

Вратете се на почетокот Go down
 
Доналт Трамп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: