Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Ви треба помош околу математика домашното?

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Ви треба помош околу математика домашното?   Пон Окт 16 2006, 00:58

Ви треба помош околу математика домашното? Тука е вистинското место, ние ќе се обидеме да ви помогнеме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Чет Окт 19 2006, 21:31

Moscow_BoY напиша:
Ви треба помош околу математика домашното? Тука е вистинското место, ние ќе се обидеме да ви помогнеме.

Немаме домашно Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Night Crawler
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 247
Age : 26
Локација : nekade
Registration date : 2007-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Пет Јан 26 2007, 20:47

mene mi predava Mutrus i ne dava mnogu domasna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Саб Јан 27 2007, 12:06

Night Crawler напиша:
mene mi predava Mutrus i ne dava mnogu domasna
чек да те поправам .... НЕ дава домашна Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Markou
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 168
Age : 26
Локација : na PC
Registration date : 2007-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Саб Јан 27 2007, 14:50

Karate Kid напиша:
Night Crawler напиша:
mene mi predava Mutrus i ne dava mnogu domasna
чек да те поправам .... НЕ дава домашна Razz
чек ја да те поправам, ако дае домашно не го ни прегледува Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Саб Јан 27 2007, 18:04

хехехеехех да да забораив на тој момент Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
*marija*
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 153
Age : 26
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Саб Фед 24 2007, 03:09

begajte be tipot bas e cool,posebno nacinot na koj predava
super e covekot...e sea toa so mene ne mi ide matematika...toa e druga rabota..............hehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   Саб Фед 24 2007, 13:23

нема врска марија ! типот не предава како што треба ! јас сум за ако може да ни се смени, од кутриот ништо нема да научам а планирам да одам на ПМ у 3та
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ви треба помош околу математика домашното?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ви треба помош околу математика домашното?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Наука :: Образование и Наука-
Отиди до: