Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 професорка со најдобар стил

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: професорка со најдобар стил   Сре Мар 21 2007, 20:12

јас мислам дека во рјк нема професорка со лош стил.Според професорките во другите училишта нашите се најдобри
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Сре Мар 21 2007, 20:21

не се согласувам, но според мене помладите имаат каде каде подобат стил, Германски на чело Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Сре Мар 21 2007, 20:30

Хемија мене што ми педава има добар стил.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Сре Мар 21 2007, 21:51

Силвер не смее да се заборавиShocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Сре Мар 21 2007, 23:11

или роза македонски .... бреее се ми смета кај таа жена, незнам зашто ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 01:19

Љубим зелени и оранж детали кај Роси....
посебно ташната...
знаете на што мислам Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 01:21

ама Teacher e naj nema sto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 15:31

Еј стварно и Teacher има добар стил.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 16:43

Slash напиша:
Еј стварно и Teacher има добар стил.


Laughing Laughing lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing
марко!!! - ИРОНИЈА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MrsLupLup
ново членче
ново членче


Број на мислења : 28
Age : 27
Registration date : 2007-02-05

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 18:45

Abe, Karate, toa sho ja mrzis roza, ne znaci deka ne se oblaka i izgleda dobro za svoite godini. A tie sho ja pisale Germanski.... e pa tuka se glea na kogo mu se svigaat smizli, zaso ona e karakteristicna smizla vo se. Smile[/b]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 19:55

абе Германски се облака добро ! без разлика дали е шмизла или не, него за роза, може изгледа добро за свои години ама ич не ми се свига како се облака....има разлика овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 20:06

roza ima bas dobar stil moze e eden od najdobrite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 22 2007, 20:07

Мене ич не ми се свига, незнам зашто ама се ми е одбивно на неа ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 23 2007, 00:06

абе добро разбрав шо е работава ама сепак мислам дкеа не е нај јассно за каков стил се праи муабет дали за стилот на облекување на предавање на шо???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 23 2007, 15:24

DJ_Stole напиша:
абе добро разбрав шо е работава ама сепак мислам дкеа не е нај јассно за каков стил се праи муабет дали за стилот на облекување на предавање на шо???

Aman be Stole.....affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 23 2007, 15:27

На што те потсетуваат муабети за:
Боја на облека....
Шмизла или не....
добро се носи за сво години.....
Question Question Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 23 2007, 15:54

Ако беше муабетот за стил на предавање сигурно темава немаше да биде во мода и убавина.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 23 2007, 16:01

а и дефинитивно немаше да ја спомнам германски .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 26
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пон Мар 26 2007, 19:58

ја германски не би ја спомнала ама баш никаде... Не ја бива ни за предавање ни за облакање... само има голема предност затоа што е помлада.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пон Мар 26 2007, 21:05

Кога ќе ми пишат лоша оцена, ми се гади од нив, макар и супер модели да ни предаваат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 08:58

Moscow_BoY напиша:
Кога ќе ми пишат лоша оцена, ми се гади од нив, макар и супер модели да ни предаваат...

lol! lol!

имаш право и тоа мноооооооооооооогу Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 12:47

Megi напиша:
ја германски не би ја спомнала ама баш никаде... Не ја бива ни за предавање ни за облакање... само има голема предност затоа што е помлада.
За предавање не можеме да ја пофалиме, ама знае убаво да се облече. А од другиве...па Роза се облака ОК.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 12:52

ја реков мери, се што е поврзано со роза мене ми е OUT ! така да вие коментирајте !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 21:42

Stvarno Roza e prava zena sto znae da se oblece i znae da predava i.t.n.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 22:17

А која е роза:????
не ја знам ја таа жена!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   

Вратете се на почетокот Go down
 
професорка со најдобар стил
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: