Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 професорка со најдобар стил

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 22:22

Мак предава на 1ва.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Вто Мар 27 2007, 23:28

Роза му е мајка на Веѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Сре Мар 28 2007, 11:09

a be roza ima najdobar stil zenata znae kako da kombinira raboti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Megi
ново членче
ново членче
avatar

Број на мислења : 22
Age : 26
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 29 2007, 19:49

А за Роза се соглесувам дека има добар стил, и одговара на годините!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MrsLupLup
ново членче
ново членче


Број на мислења : 28
Age : 27
Registration date : 2007-02-05

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 29 2007, 23:14

Eпа луѓе освен Роза, нема друга професорка шо ми остаила впечаток у облакањето.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 29 2007, 23:24

Еј немој да ми кажеш дека Роска не ти оставила впечаток (лош, се разбира) Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Чет Мар 29 2007, 23:36

роска лош впечаток кој го кажа тоа ??/ како може роска да ви остави лош впечаток????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 30 2007, 09:29

абе луге вие сте болни .... мене ми има оставено добар впечаток германски ама стварно, си знае како да си ги истакне (тииит), а и музичко не е дека незнае како да си искомбинира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 30 2007, 10:57

Музичко...Хм... па види, она некако, не знам како најпрецизно да го кажам тоа... Абе знае некогаш многу работи да облече на себе, што се убави, ама баш и не одговараат. Морам да ја пофалам во средата беше фино облечена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 30 2007, 11:00

muzicko e ok ama znae da oblece i 3-4 bluzi naednas znae da pretera
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FallenAngel
искусно членче
искусно членче
avatar

Број на мислења : 68
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 30 2007, 12:10

vamp-girl напиша:
muzicko e ok ama znae da oblece i 3-4 bluzi naednas znae da pretera
Нели Smile Ко куклите во излогот на Terranova. И една пофалба до германски, вчера многу убаво беше облечена.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пет Мар 30 2007, 21:43

Абе гемански не ја глеаме како професорка, затоа има она добар стил.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Саб Мар 31 2007, 01:40

германски кажи ми кој и ПОМИСЛИЛ да ја гледа како професорка ? .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Саб Мар 31 2007, 02:00

Па тоа ми беше зборот...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Саб Мар 31 2007, 10:51

па да, премногу е згодна за да ја слушаш што збори Very Happy мора малце и да шараш со очињата Rolling Eyes хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Пон Апр 09 2007, 19:20

а луси? македонски на 2-1 , 2-2 и 2-3 (мислам). а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 26
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   Нед Апр 29 2007, 21:03

Кај мене за Македонски нема збор!Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: професорка со најдобар стил   

Вратете се на почетокот Go down
 
професорка со најдобар стил
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: