Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Омилена марка??

Go down 
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Омилена марка??   Саб Мар 24 2007, 01:40

дали носите марка(не само облека туку и обувки) ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Саб Мар 24 2007, 01:42

mene iskreno mnogu me nervira koga ke vidam nekoj oblecen od glava do peti vo isto-me potseka na podvizna reklama.Inace jas mnogu obozavam starki i zatoa omilena marka mi e converse a od obleka nisto osobeno-osven moite kreacii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Саб Мар 24 2007, 14:04

Има ваква тема мислам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Саб Мар 24 2007, 14:38

e pa brisete ja togas
zasto jas nemam sretnato
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Сре Апр 18 2007, 14:08

DADA, ECKO UNTLD, ECKO RED, PELE PELE, PHAT FARM, NBA ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
smiley :)
Форум Манијак
smiley :)

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Сре Апр 18 2007, 15:17

Омилена марка а? Па на обувки - Др. Мартинс, за облека - H&M, за парфеми - Валентино, Ланком, Нина Ричи, Каролина Херера...

Ама ова мислам на марки кои можам да си ги дозволам! Иначе ако се мисли на онака што имам гледано по модни писти, за обувки - Гучи, Маноло Бланик, за облека - Долче и Габана, Гучи, Коко Шанел, Армани, Прада... За парфемите истото ама го сакам новиот Готие а нема Готие застапник у МК па не можам да го купам! Sad Тоа отприлика.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   Нед Апр 29 2007, 20:56

а парфеми STR8, и YOU....и тоаVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена марка??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: