Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Вицеви

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви   Пон Сеп 03 2007, 17:50

аа со срека објаснувањето ... треба да им ја изџвакаш играта уствари ... а тоа е малце imposible ако не играат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
dr.Zii
искусно членче
искусно членче


Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2007-08-16

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви   Пон Сеп 03 2007, 17:59

aj ke vidis Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви   Сре Сеп 05 2007, 00:05

Ги создал Господ мажот и жената, го погледал прво мажот и рекол:
- Хеј, ти супер си испаднал!
Потоа ја погледнал жената и рекол:
- Јеби га, ти ќе мора да се шминкаш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Promaja
ново членче
ново членче
Promaja

Број на мислења : 3
Age : 27
Registration date : 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Вицеви   Чет Мај 15 2008, 02:30

Се буди кондом од сабајле,застанува пред огледало и вика:што кур да облечам денес Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вицеви   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицеви
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: