Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бесплатни заштитни програми

Go down 
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Бесплатни заштитни програми   Вто Окт 17 2006, 21:39

Антивируси
AVG Antivirus
avast! Antivirus
AntiVir

Firewall (Огнен ѕидRazz)
ZoneAlarm најдобар firewall иако по малце досаден
Black Ice
и секако firewall-от што го има самиот windows

Anti Spyware
AdAware
SpyBot Search&Destroy

Тоа е се за сега можеби ке има апдејтWink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
 
Бесплатни заштитни програми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Софтвер-
Отиди до: