Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Каков е вашиот стил на облекување???

Go down 
АвторПорака
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 21:19

скејтерски,металски,кремски,спортски,панкерски...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 21:20

јас немам некој особен стил ама преферирам темни бои
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 21:22

неам ни јас нешто посебно, се што ми се свига, но да не е раперско у секој случај !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
DJ_Stole
верно членче
верно членче
DJ_Stole

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 21:33

и јас немам некој специјален стил го преферирам стандардниот стил со се носи денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Slash
Форум Манијак
Slash

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 22:16

Рокерски Very Happy
(некад знам и да се пицнам ама ретко е тоа)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Proof
Форум Манијак
Proof

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 22:17

Рап стил
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
Karate Kid

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Мар 25 2007, 22:18

Geto ganksta'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Megi
ново членче
ново членче
Megi

Број на мислења : 22
Age : 26
Registration date : 2007-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пон Мар 26 2007, 19:56

јас мислам дека воопшто не е битен стилот! мене ми е битно да се чувствувам удобно.... Ама во последно време се почесто носам темни бои.. мислам дека подобро ми стојатSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NaTaLi
Модератор
NaTaLi

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пон Апр 02 2007, 21:11

хммм, немам стил. облакам шо ми се свиѓа, без разлика дали е модерно или не... и то...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*marija*
искусно членче
искусно членче
*marija*

Број на мислења : 153
Age : 27
Локација : na Vodno-kaj me4kite
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 17:58

MOJOT STIL E PRETEZNO NE TOLKU SPORTSKI POSTO TAKA SUM NAVIKNATA.NONSTOP SI KUPUVAM ALISTA POSTO EDNOSTAVNO GI OBOZAVAM.NA SOPING SUM SO MOJATA NAJDOBRA DRUGARKA SEKOJ VIKEND.PREFERIRAM SVETLI BOI,ALI PONEKAD SAKAM I NESTO TEMNO DA NOSAM-VO ZAVISNOST OD MOETO RASPOLOZENIE....TOLKU!!!!!LOVE YA:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 18:59

Mojot stil e unikaten ha ha!!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 19:04

Jas sum tesko rokeriste!!!!!!!!!!

lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Paparapacipipas
Модератор
Paparapacipipas

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 19:18

Удобни фармерки или пантолони и и комотен блузон или маичка. По дома сум нон-стоп по тренерки или шорцеви.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Efi
верно членче
верно членче
Efi

Број на мислења : 338
Age : 27
Локација : Ни јас не знам
Registration date : 2006-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 19:21

еј диме дошол...........

не си у охрид море?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
Moscow_BoY

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 20:13

Efi напиша:
еј диме дошол...........

не си у охрид море?

Телепатија lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
vamp-girl
верно членче
верно членче
vamp-girl

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Пет Апр 06 2007, 20:15

off topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Сре Апр 18 2007, 14:04

Proof напиша:
Рап стил


Нормално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
BIG_M_UNDERGROUND

Број на мислења : 323
Age : 27
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   Нед Апр 29 2007, 20:57

ХИП ХОП стил...нај стил!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каков е вашиот стил на облекување???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков е вашиот стил на облекување???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Мода и убавина-
Отиди до: