Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Хардверски проблеми? Помош тука...

Go down 
АвторПорака
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Окт 19 2006, 21:45

Доколку имате хардверски проблеми барајте помош тука, се знае кој е мајсторот за хардвер...DJ_Stole Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
DJ_Stole
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 637
Age : 28
Локација : Скопје
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Окт 19 2006, 23:20

Se nadevame deka ima nekoj so problem hardverski ,pa da go resime Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.goal.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Окт 25 2006, 21:55

DJ_Stole напиша:
Se nadevame deka ima nekoj so problem hardverski ,pa da go resime Very Happy

Да се надеваме дека никој нема проблем со хардверот, а ако има веќе дај боже да можеме да му помогнеме... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Саб Ное 25 2006, 02:30

ок сеа вака...темава останува за хардверски проблеми а темата за списанието се наоѓа во подфорумот за софтвер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Јан 04 2007, 20:39

па видов овде единствено нудите помош и решив да ви се обратам! имам песни што се у виндоус формат а сака да ги ставам на моб. а таму прима само мп3. е како да ги преобратам? а? како да ги конвертирам? ок мислам дека ме разбравте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Јан 04 2007, 21:29

Jaс имам прогрмче за конвертирање само мислам дека не е кај мене цдто. од барај на интернет. musicmatch jukebox.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Јан 04 2007, 21:38

ok, fala!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Саб Јан 06 2007, 00:52

Јас го имам тоа мјузик џубокс....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Саб Јан 06 2007, 00:55

да? ама тоа не е нешто како винамп? за пуштање музика?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Саб Јан 06 2007, 01:23

Можеш и музика да пушташ ама главната намена му екако ковертер. Можеш да конвертираш како МП3, МП3про, WMA и други.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Јан 17 2007, 01:37

mi se zaeba! mi go nema language bar ot! se utepav od klikanje pokazi! ama ne saka! sto da pravam!? pomosss!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Јан 17 2007, 01:40

и ја го имам Musicmatch Jukebox,
провери у тоа view ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
smiley :)
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2172
Age : 28
Локација : pa pred monitor be mozok!!!
Registration date : 2006-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Јан 17 2007, 01:42

koe view?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.trekunited.com
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Јан 17 2007, 14:02

има view мени на мени барот тамо треба да го има тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Сре Јан 17 2007, 22:13

јас пак ќе мрчам...има тема за помош за софтвер во подфорумот софтвер па можете таму да продолжите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   Чет Јан 18 2007, 13:59

High_Voltage напиша:
јас пак ќе мрчам...има тема за помош за софтвер во подфорумот софтвер па можете таму да продолжите

ок ја овде постував дека тука беше почната дискусијата bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хардверски проблеми? Помош тука...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хардверски проблеми? Помош тука...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Хардвер-
Отиди до: