Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ

Go down 
АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 10:29Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 11:18

Ова мора да боли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 12:32

Стеф уште сакаш да имаш BMW Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 12:58

ЈАС УШТЕ САКАМ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Proof
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2586
Age : 27
Локација : Еве ме нигде ме нема
Registration date : 2006-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 13:00

Овие шо ја пуштиле плочава викаат упс, мала грешка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 13:43

Кретени еј !!! Овие треба да се стрелаат !!!
Ај ок, па некако преживеа БМВ то...Да беше цитроен тост ќе беше Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 13:49

Да да преживеа BMW после ова газдата на колата дошол и задоволен влегол во колата и си отишол дома. lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
NaTaLi
Модератор
avatar

Број на мислења : 775
Age : 27
Локација : у соби где умире дан
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 23:02

хахахахахаххахахахаха закон! и после дошол газдата си го стаил под мишка и си отишол дома.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Пон Мар 26 2007, 23:15

Slash напиша:
Да да преживеа BMW после ова газдата на колата дошол и задоволен влегол во колата и си отишол дома. lol! lol! lol! lol!

Има две варианти...
Прва : Дошол газдата, им го покажал каското, им рекол you can nicly fuck off !!!
Втора : Газдата не се ни појавил, се јавил на телефон да му донесат нова ѕверка...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 27
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   Вто Мар 27 2007, 09:04

Moscow_BoY напиша:
Има две варианти...
Прва : Дошол газдата, им го покажал каското, им рекол you can nicly fuck off !!!
Втора : Газдата не се ни појавил, се јавил на телефон да му донесат нова ѕверка...

море имаш право кој има кеш вози ваква кола ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ   

Вратете се на почетокот Go down
 
Џиновска бетонска плоча 1 : 0 Ново БМВ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Забава :: Хумор и Игри-
Отиди до: