Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Часовниците на Џејмс Бонд на продажба

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Часовниците на Џејмс Бонд на продажба   Вто Мар 27 2007, 11:27

Рачниот часовник „омега“, што актерот Даниел Крег алијас агентот Џејмс Бонд го носел во филмот „Казино Ројал“ ќе биде понуден на аукциската продажба што ќе се одржи на 14 и 15 април во Женева.

- Тој часовник ќе биде понуден на акцијата што ја организира куќата „Антикворум“, на која ќе се продаваат часовници само од марката „омега“ - изјавил за медиумите претставник на таа компанија.

На аукцијата ќе се продава и часовникот што го носел актерот Пирс Броснан во филмот „Умри друг ден“.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 26
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Часовниците на Џејмс Бонд на продажба   Вто Мар 27 2007, 11:52

Хехе, ја би си купил Омега пред Ролекс Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Slash
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 1130
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2006-10-16

ПишувањеПредмет: Re: Часовниците на Џејмс Бонд на продажба   Вто Мар 27 2007, 12:35

Неее ја преферирам Ролекс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.korcagin.goodforum.net
BIG_M_UNDERGROUND
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 323
Age : 25
Registration date : 2007-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Часовниците на Џејмс Бонд на продажба   Саб Апр 28 2007, 20:05

Ок ама колку пари ќе биди а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Часовниците на Џејмс Бонд на продажба   

Вратете се на почетокот Go down
 
Часовниците на Џејмс Бонд на продажба
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Култура :: Општо-
Отиди до: