Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што играте во моментов ?

Go down 
АвторПорака
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Што играте во моментов ?   Вто Мар 27 2007, 13:44

Се е кажано во насловот... Што играте ?
Јас моментално ја играм џедаи акедеми 2.. мислам така дека се вика...
Иначе не сум некој играч... така да само ја иам инсталирано уште не сум почнал да ја играм... Ама до летово ќе ја завршам ваљда.. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
High_Voltage
Администратор
avatar

Број на мислења : 458
Age : 27
Registration date : 2006-10-14

ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   Вто Мар 27 2007, 22:20

ај погоди од трипати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   Вто Мар 27 2007, 22:26

High_Voltage напиша:
ај погоди од трипати

Ок, знам за тебе...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
shadow
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 357
Age : 27
Registration date : 2007-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   Вто Мар 27 2007, 23:45

nisto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vamp-girl
верно членче
верно членче
avatar

Број на мислења : 477
Age : 27
Локација : in the middle of nowhere
Registration date : 2007-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   Сре Мар 28 2007, 11:12

ne igram igri
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   Сре Мар 28 2007, 21:31

во моментов играм една шитоина на нет - Dragonfable - Dragonfable.com, море и не е толку лоша играва, интересна е тематиката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што играте во моментов ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што играте во моментов ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: