Корчагин форум


 
HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  ВлезВлез  

Share | 
 

 Какви РС игри играте ?

Go down 

Омилен вид игра
Стратегии
0%
 0% [ 0 ]
Трки
17%
 17% [ 1 ]
ММО(massive multiplayer online) било кој вид
33%
 33% [ 2 ]
Авантури
0%
 0% [ 0 ]
Спортски
33%
 33% [ 2 ]
Аркадни
17%
 17% [ 1 ]
Flash
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 6
 

АвторПорака
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Какви РС игри играте ?   Сре Мар 28 2007, 12:56

повелете гласајте и коментирајте за погоре наведените жанрови на РС игри!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Moscow_BoY
Администратор
avatar

Број на мислења : 1845
Age : 27
Registration date : 2006-10-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви РС игри играте ?   Сре Мар 28 2007, 13:25

Јас гласав за аркадни, макар што играм и стратегии, понекогаш и трки ...
Спортски игри, играм само на сони...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net
Paparapacipipas
Модератор
avatar

Број на мислења : 242
Age : 27
Локација : кај сум? под кајсија.
Registration date : 2007-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Какви РС игри играте ?   Сре Мар 28 2007, 20:43

Aбе викаат спортски игри за сони ама не можам да се навикнам на тоа џојстикот бе, златна тастатура. Доброто е шо си играш додека да ти се здосади или да искочи новиот дел. А иначе многу мерак ми праат и First Person игрите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Karate Kid
Форум Манијак
avatar

Број на мислења : 2208
Age : 26
Локација : ovde
Registration date : 2007-01-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви РС игри играте ?   Сре Мар 28 2007, 20:47

Paparapacipipas напиша:
Aбе викаат спортски игри за сони ама не можам да се навикнам на тоа џојстикот бе, златна тастатура. Доброто е шо си играш додека да ти се здосади или да искочи новиот дел. А иначе многу мерак ми праат и First Person игрите.

игри во First Person имаш колку сакаш и тоа од сите жанрови ... попрецизно ? ај ако имаш нешто добро може и да додадеме горе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://korcagin.goodforum.net/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви РС игри играте ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви РС игри играте ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Корчагин форум :: Компјутери и компјутерска технологија :: Компјутерски Игри-
Отиди до: